Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Нам часто задають питання про правильне зберігання рослин, які ми пропонуємо. У відповідь ми пропонуємо наступні інструкції.

Цибулини для висаджування навесні.

Посадіть цибулини відразу після отримання вашої партії товару. Якщо неможливо це зробити відразу, вийміть цибулини із пластикових пакетів і покладіть на посудину у прохолодне, темне, добре провітрюване місце допоки знайдеться можливість висадити рослини в ґрунт. Слідкуйте за тим, щоб цибулини не замерзли. Висадіть рослини на вулицю коли умови будуть сприятливими.

Цибулини для висадження восени

Посадіть цибулини якнайшвидше після їх отримання. Якщо неможливо зробити це відразу, відкрийте картонні ящики. Якщо цибулини знаходяться у пластикових пакетах, вийміть їх звідти і покладіть на посудину у прохолодне, темне, сухе, добре провітрюване місце, до того часу, коли ви матимете змогу посадити їх у ґрунт. Не зберігайте цибулини при температурі нижче, ніж 39° F. Зазвичай всі цибулини, посаджені протягом осені є морозостійкими і не потребують жодного спеціального захисту, якщо це не передбачено  інструкцією.

Багаторічні рослини

Корені рослин, що перебувають у стані спокою. Зазвичай ми відправляємо вам багаторічні рослини у сплячому стані, тобто голі корені, в основному без листя, у пакетах з торфяниковим мохом. Вони можуть мати деякі паростки, що починають рости. Дуже важливо, щоб ці багаторічні рослини були висаджені якнайшвидше після отримання. Якщо їх необхідно зберігати протягом короткого часу перед висадженням у ґрунт, відкрийте картонні ящики і пластик, що знаходиться навколо кореня. Якщо коріння сухе, залиште рослину на декілька годин у теплій воді. Після цього зберігайте у торфяниковому мохові у досить прохолодному, але не холодному приміщення до висадження в землю. Рослину також можна залишити у горщику з ґрунтом, якщо посадка затримується більше, ніж на 2 тижні.

Рослини, що знаходяться у горщиках і не перебувають у стані спокою. Деякі багаторічні рослини надсилатимуться вам із наших оранжерей. Вони будуть у вазонах і можуть мати зелене листя, що перебуває в стані активного росту. Ці вазони необхідно занурити у воду, щоб добре промочити корінь. Рослини, що активно ростуть, потрібно загартовувати перед висадженням в ґрунт. Спочатку зберігайте у прохолодному світлому приміщенні, далі залиште на відкритому повітрі у теплі дні і поступово - коли стане холодніше. Приблизно через тиждень, коли нічна температура підніметься вище нуля – висадіть в землю. Якщо очікується різке пониження температури, накрийте рослину соломою чи старою ковдрою щоб захистити зелені листочки від сильного пошкодження. Мороз чи холод не пошкодить рослину, але може вразити нові листки і призупинити ріст.

Зберігання рослин, які квітнуть влітку.

Для того, щоб зберігати цибулини, рослини яких квітнуть влітку, викопайте цибулини коли листя зів'яне або пожовтіє від першого холоду. Потім висушіть у добре вентильованому місті протягом тижня,  очистивши цибулини від землі. Вони мають бути добре висушені перед зберіганням, інакше можуть згнити. Обробіть цибулини фунгіцидом і зберігайте у торфяниковому моху чи деревній стружці у паперовому пакеті, відкритій тарі, сітчастій сумці чи навіть у старих колготах. Зберігайте при температурі 50-55° F у сухому приміщенні до наступної висадки в ґрунт.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :