Все для орхідей субстрат кокосове волокно і чіпси

«КАТАЛОГ КОКОСОВОГО ВОЛОКНА І ЧІПСІВ»


Відгуки, Все для орхідей субстрат кокосове волокно і чіпси

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

С помощью кокосовых чипсов укрепила корневую орхидеям как я поняла, им так легче дышать и пролазать. Брала несколько упаковок - хватило на 5 вазонов.

відповісти на відгук

Взяла, потому что цена привлекла внимание, а потом уже заказывала, потому что качество оказалось отменным! Хотя цена также радует! Спасибо Флориум, что понимаете сложность самостоятельного разведения и поддерживаете таких, как я!

відповісти на відгук

Купити кокосове волокно для орхідей

Орхідеї виглядають дуже екзотично, деякі кажуть, що їх складно виростити, але назвати вибагливими ці рослини не можна. При правильному підході культура чудово росте і цвіте. Для їх вирощування достатньо лише розуміти яким умовам вони віддають перевагу, який субстрат використовувати, скільки потрібно світла і поливу.

Як відомо, у дикій природі епіфіти ростуть на деревах без ґрунту в районі кореневої системи, вони харчуються корою дерев, на якій знаходяться. Живляться відмерлими залишками рослинності, яка є в тріщинах дерева, водоростями, мохом, все, що з'являється у вологому гідропонічному середовищі. У домашніх умовах створити таку комбінацію “живої” сировини неможливо, але наблизити середовище до природного цілком. Один із найбільш значущих моментів у вирощуванні епіфітів є правильна організація субстрату. І кокосове волокно грає у цьому не останню роль. У чому особливість цих двох матеріалів та як їх застосовувати, щоб багаторічники радували?

Кокосове волокно, особливості сировини

Звичайна родюча земля не підходить, вона швидше приведе культуру до загибелі. Тому застосовують ті матеріали, які за своєю структурою та щільністю близькі до тих, що були серед природних умов зростання. Купити кокосове волокно рекомендують тому, що воно добре справляється із цим завданням. Для створення землесуміші беруть:

  • деревну кору;
  • вугілля;
  • коріння папоротей;
  • листову землю;
  • мох сфагнум;
  • верховий торф.

Іноді синтетичні елементи: полістирол, перліт.

Це найпоширеніші складові. Популярним та доступним компонентом є соснова кора. Субстрат для епіфітів можна придбати у магазині або приготувати самостійно.

Сировину готують із щільної зовнішньої шкаралупи горіха. Його ретельно промивають, висушують, стерилізують, щоб сировина була непридатною для розмноження різних мікроорганізмів та подрібнюють. У продажу кокосове волокно можна побачити у брекетах або в упаковках різної ваги. Фракція 10-18 мм цілком замінює соснову кору. У продукті велика кількість калію, кальцію, магнію, цинку та інших мікро- та макроелементів. Все це створює сферу для повноцінного розвитку екзотичних квітів. Також стружку застосовують як шар, що мульчує та не піддається плісняві.

Органічна сировина є екологічною та недорогою. У деяких випадках її застосовують як самостійний субстрат, а іноді як компонент для приготування орхідних сумішей. Кокосове волокно володіє слушною для розвитку епіфітів вологомісткістю та аерацією. Продукт нейтральної кислотності, ґрунт із такою реакцією застосовують частіше за інші для вирощування різноманітних рослин, він комфортний для кореневої системи більшості багаторічників.

Кокосове волокно як частина субстрату

Тонкі нитки, які утворюються в процесі перероблювання оболонки, дуже популярні у квітникарстві, саме їх беруть для посадки екзотичних рослин. Також нейтральна реакція та висока вологомісткість. Сировина може застосовуватися повторно при пересадках, вона не втрачає своїх властивостей з часом. Кокосове волокно відповідає за розподіл повітря. Для коренів це відмінний матеріал, молоді корені отримують можливість розвиватися в м'якому та екологічному середовищі. Його використовують як альтернативу моху сфагнуму, тільки тут краща провідність повітря та перезволоження епіфітам не загрожує.

Стійкий матеріал завдяки вмісту лігніну не руйнується навіть через 5 років. Користуйтеся раз за разом, він не змінює якості. Не розкладається та забезпечує більш рідкісний полив завдяки вологомісткості. Його пориста структура сприяє активному розвитку кореневої системи квітів. Якщо вам необхідно швидко вкоренити азалію, бугенвіллію, сміливо кладіть у горщик кокосове волокно. На відміну від ґрунту, тут відсутні патогенні мікроорганізми, гриби, а отже ризиків захворіти у квітки менше. Кокосове волокно використовують для вирощування методом гідропоніки.

Як посадити орхідею в кокосове волокно

Квітка вимагає пересадки після покупки або якщо вона вже підросла. Можна орієнтуватися на стан квітки, який свідчить про необхідність пересадки: жовте листя, відсутність цвітіння або, коли багаторічник скидає квіти. При гострій ситуації не витрачайте час і не чекайте на весну чи осінь — пересаджуйте відразу ж. Полийте квітку, щоб коріння було легко витягнути. Процедура повинна здійснюватися в підготовлену суміш і стерильний горщик з дренажними отворами. Продумайте дренажний шар. Обрізати можна тільки нижнє коріння орхідних, при необхідності, повітряне чіпати не можна. Після цього квітку ставлять на місце без протягів і прямих сонячних променів і поливають. Можна використовувати антистресові препарати.

Купити кокосове волокно поштою

Розплідник Флоріум пропонує купити кокосове волокно за вигідною ціною. Можна зробити замовлення як оптом, так і в роздріб, без попередньої оплати. Для цього скористайтесь послугою "накладений платіж", Укрпошти або Нової пошти. Перед відправкою ми перевіряємо матеріали, надійно їх упаковуємо та відправляємо у найкоротші терміни.

Якщо товару немає в наявності, значить він нещодавно був розкуплений. Ви можете зв'язатися з нашим менеджером за телефоном або написати в онлайн-чаті та дізнатися, коли товар з'явиться на складі. Якщо вам не вдається оформити замовлення або потрібна консультація, зателефонуйте або напишіть нам, ми вам з радістю підкажемо і зорієнтуємо.