Саджанці груші колоновидної

Відгуки, Саджанці груші колоновидної

Залишити відгук

Опис саджанців груші колоноподібної

Більшість садівників з досвідом у вирощуванні дерев і без, мріють купити саджанці колоноподібної груші. Тому що саджанці колоноподібних плодових дерев ідеально підходять для невеликих територій і з них дуже зручно збирати врожай. Кожен, хто бажає раціонально витрачати свій ресурс та економить простір, може вирощувати подібний тип дерев.

Саджанці груші колоноподібної можуть бути різного ґатунку, вибирайте з асортименту на даній сторінці. На сторінці покупець обов'язково знайде собі той смак, який йому сподобається.

Якого сорту купити саджанці груші колоноподібної

Невисоке дерево цього виду досягає у висоту максимум двох метрів. Грушу серед інших культур вивів селекціонер Качалкін. Головними особливостями дерева є:

  • мініатюрність;
  • плодючість;
  • декоративність.

Існують природні види дерев, які вирощують із розсади та щеплені. З других виходять не просто карликові дерева, а саджанці груші колоноподібної, так само і з іншими культурами. Щоб отримати якісне дерево, саджанець груші колоноподібної повинен бути зі слушною підщепою (айви або ірги), тому купуйте посадковий матеріал тільки в перевірених магазинах.

Стовбур такого дерева масивніший, а гілки коротші і йдуть по всій довжині ствола, їх регулярно обрізають. Вибирайте із наступних сортів:

  • Г-3 (великий плід, схожий на медовий);

Термін плодоношення цього виду коротший, ніж у повнорозмірного дерева, але на тлі всіх переваг це навряд чи суттєво. Усі сорти не ростуть вшир, лише набирають висоту. Кожен сорт відрізняється смаковими якостями, кольором та розміром плодів. Вирощування культури нескладне, з ним упорається навіть новачок. До того ж дерево невибагливе та морозостійке. Якщо ви коли-небудь вирощували грушу, то у вас точно не виникне проблем, різниця між ними лише у розмірі дерева та формі крони.

Велике, темно-зеленого кольору, листя має глянсову поверхню, воно росте на стовбурі та дрібних гілках. Цвіте дерево навесні білими парасольковими суцвіттями. Це виглядає дуже красиво, тому що квітами стає усипана вся рослина. Найбільшими виходять самі плоди, вага одного може досягати 400 грамів. З одного дерева збирають до 8 кг урожаю вже на другий рік. Всі сорти діляться на літньо-осінні, ранні, пізньоосінні та зимові

Посадка саджанців груші колоноподібної

Саджанці груші колоноподібної легко приживаються і невибагливі до ґрунту, він може бути навіть вапняним. Як і яблуні колоноподібній їм досить невеликої світлої ділянки з пухким ґрунтом із нейтральним ph (близько 6,5). Якщо земля недостатньо пухка, додайте до неї торф, але в дно посадкової ями покладіть невеликий шар піску.

Саджанцю груші колоноподібної перед посадкою необхідно провести деяку підготовку. Його замочують у воді із Корневіном на добу. Огляньте кореневу систему деревця, вона має бути без пошкоджень, гнилі, сухого коріння. Виберіть місце на ділянці, краще, щоб воно було без протягів, дереву не повинні нашкодити шквальні вітри. Для одного екземпляра достатньо 5 см землі. Дерева можна висаджувати у ряд або в шаховому порядку. Удобріть ділянку перед посадкою органічними або мінеральними підживленнями. За пів року до посадки ділянку повністю перекопують та додають перегній.

Сам процес посадки дуже простий:

  • підходьте до процедури навесні;
  • за два дні до посадки викопайте посадкові ями;
  • відстань між рядами має бути не меншою за метр;
  • глибина посадкової ями - 80 см, ширина - 60 см, орієнтуйтесь на кореневу систему та величину саджанця груші колоноподібної;
  • до посадкової ями додайте відро води, після два відра перегною змішаного з одним відром піску;
  • ґрунт для закапування змішайте з суперфосфатом та сульфатом калію;
  • саджанець помістіть у посадкову яму та розправте йому коріння;
  • поставте поруч опору;
  • засипати землю потрібно злегка утрамбовуючи;
  • після посадки рослини полийте та замульчуйте.

Вирощування та догляд за саджанцями груші колоноподібної

Базовий догляд за рослиною включає полив, розпушування ґрунту, прополювання, обрізання, підживлення. Також важливо проводити профілактику хвороб.

Полив має бути 3-7 разів на тиждень залежно від погоди. Спекотним літом саджанці груші колоноподібної поливають кожен день, можна зробити поглиблення в землі біля стовбура і залити воду туди. Розпушувати землю потрібно акуратно, щоб не зашкодити корінню. Підживлення може бути як органічними добривами, так і мінеральними комплексними. Обрізка проводиться щороку, а після посадки потрібно обрізати всі квіти, щоби дерево не витрачало сили. Обрізку проводять навесні до початку руху соку, місця обрізки обробіть товченим вугіллям.

Купити саджанці груші колоноподібної поштою

Інтернет магазин Флоріум пропонує купити саджанці колоноподібної груші за вигідною ціною. Зробити замовлення можна без передоплати, розрахувавшись на Укрпошті або Новій пошті накладеним платежем. Ми надійно запакуємо та швидко відправимо посадковий матеріал у будь-яку точку України.

Коли товар розпроданий і на сайті його немає в наявності, зв'яжіться з нашими менеджерами, і уточніть, коли з'являться саджанці колоноподібної груші необхідного вам сорту. Не виходить оформити замовлення чи потрібна вичерпна консультація – напишіть чи зателефонуйте нам.