Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Лілейник, або КРАСОДНіВ або ГЕМЕРОКАЛІС 

Назва: походить від грецьких слів 'hemera' - день і 'kallos' - краса, що пов'язано з короткостроковістю цвітіння більшості видів, кожна квітка зазвичай цвіте один день.

Опис: Трав'янисті кореневищні багаторічники. Придаткові коріння шнуровідние, часто м'ясисті, потовщені, що допомагає рослинам протистояти посухи, іноді утворюють столони. Прикореневі листя дворядні, широколінійні, цельнокрайние, прямі або дугоподібними вигнуті. Квітки великі, частіше воронкоподібні, шестіраздельний з невеликою трубкою, зібрані по 5-10 в розлогі суцвіття, різноманітного забарвлення. Одночасно розкриваються 1-3 квітки, цвітіння з липня до жовтня. На сприйняття кольору певний вплив робить структура пелюсток. Гладка поверхня відбиває світло, і пелюстки здаються світлішими, ніж насправді. Рельєфна поверхня, як би вбирає в себе сонячне світло, створюючи ілюзію оксамиту. Іноді цю ілюзію можна порівняти з грою перламутру або найтоншого фарфору. Квітконоси, їх може бути кілька, облистнені, до 100 см заввишки. У квітці Лілейника привабливий не тільки колір, але й форма, особливо прикрашає квітка гофрований край пелюсток.

Сорти Лілейника розрізняють не тільки за формою і забарвленням квітки, але і за розміром. В середньому квітка сортового лілейника має діаметр 12-15 см, зустрічаються дрібніші і більш великі квіти.

Догляд: лілейник - дуже пластична рослина; воно може рости в тіні, півтіні, але тільки на добре освітленій ділянці його цвітіння буде масовим і рясним.

Лілейники добре зимують без укриття. Для вирощування лілійників цілком підійдуть звичайні садові грунти. При гарному догляді можуть рости на одному місці 10-15 років.

Розмноження: Лілейники розмножуються насінням і вегетативно. Для розмноження сортів і гібридів використовують вегетативний спосіб, при якому зберігаються всі ознаки материнської рослини. Кращий час для поділу лілейника - весна, при більш пізніх строках лілейник може не зацвісти в цей рік. В кінці цвітіння на квітконосах деяких сортів Лілейника зі сплячих бруньок з'являються одиничні розетки укорочених листя. Іноді їх може бути від 2 до 5. Такі розетки можна використовувати для живцювання.

Використання: Лілейник можна висаджувати великими групами або поодинокими екземплярами на газоні. Добре виглядають Лілейники, висаджені невеликими групами на тлі хвойних чи листяних дерев і чагарників. З Лілейника можна створювати красиві бордюри. Низькорослі сорти і види, а також дрібноквіткові лілейники добре виглядають поруч з каменями на гірці. Виглядають вони дуже природно і на березі ставка або вздовж річки. Добре стоять Лілейники і в зрізку, при цьому всі бутони розкриваються

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :