Виграй тур в королівський парк «Койкенхоф»


Ти любиш квіти так само, як і ми? Тоді у тебе є унікальна можливість потрапити в найбільший в світі королівський парк квітів «Койхенхоф» разом з командою Florium.ua абсолютно безкоштовно! Парк «Койхенхоф» - це мрія для справжнього садівника, тому не сумнівайся і використовуй можливість потрапити до заповітного місця тих, хто не уявляє життя без квітів! На тебе чекає незабутня подорож в компанії однодумців.

Як взяти участь в конкурсі?
Розіграш 10 подорожей в голландський парк квітів «Койкенхоф» відбуватиметься серед всіх клієнтів Florium.ua, хто зробив замовлення на суму від 500 грн, в період з 8 червня по 1 грудня 2019.
Дивіться онлайн-трансляцію розіграшу конкурсу 10 грудня 2019 о 14:00 в прямому ефірі на сторінці Florium.ua в фейсбук.

Переможців чекає неймовірний тур по Європі Навесні 2020! Дрезден, Прага, Амстердам, Волендам і, звичайно ж, кульмінація подорожі - фантастичний парк квітів «Койкенхоф» в серці Країни Тюльпанів, Нідерландах. За всі екскурсії, квиток в парк «Койкенхоф», проживання в готелях, переїзди в комфортному автобусі євро-класу і сніданки теж можете не хвилюватися - вони будуть входити в виграний вами тур.

Увага!
1. Розіграш відбувається за номером телефону на який було зроблене замовлення.
2. Імена всіх переможців будуть оголошення в прямому ефірі на нашому каналі в фейсбук, як ми це робили в минулий раз.

Чим на більшу суму Ви зробили замовлення - тим більше шансів виграти заповітний квиток.
Кожні 500 грн в Вашому замовленні - це 1 шанс виграти, 1000 грн - це 2 шанси, 1500 - це 3 шанси і тд.
"Шанс" - мається на увазі 1 лот на 1 номер телефону замовлення.

Робіть замовлення і нехай розквітнуть ваші мрії :)

Це буде наш другий розіграш 10 квитків в парк. Переможці минулого розіграшу і всі бажаючі їхали з нами в Голландію з 10 по 16 квітня, подивіться фото-репортаж з минулого туру

А також відео-відгуки: