Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

  Ландшафтний дизайн - кращий спосіб прикрасити сад!

 
       Сьогодні в усьому світі дуже популярним стало придбання приватних будинків, тому озеленення території своєї присадибної ділянки та облаштування його території стає все більш актуальним. Завдяки ландшафтному дизайну люди отримують можливість зробити своє життя за містом затишніше і привабливіше. Сучасний ландшафтний дизайн направлений на створення штучного середовища на земельній ділянці, але обов'язково з використанням різноманітних природних елементів. Ландшафтний дизайн передбачає використання таких головних природних компонентів як рельєф, рослинність і вода. Ключовою метою ландшафтного дизайну є благоустрій присадибних ділянок підприємств і вулиць, садово-паркове мистецтво, озеленення територій. Можна замовити ландшафтний дизайн ділянки в залежності від індивідуальних побажань із застосуванням найпрогресивніших технологій.
     Створення ландшафту в основному залежить від природних чинників, які необхідно враховувати. Характер клімату визначає різновид вашої рослинності. Також важливу роль відіграє рельєф, особливо якщо ви не просто окультурюєте і прикрашаєте присадибну ділянку, а робите ландшафтний дизайн своїми руками.
       Виконаний професіоналами своєї справи дизайн саду допоможе організувати у вашому саду або дворі справжню казку: газони та альпінарії, квітники і чагарники, хвойні посадки і водні каскади, фонтани та декоративні ставки, а ще доріжки, містки та альтанки. Все це змінить ваш ландшафт до непізнаваності!

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :