Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Догляд за ліліямиБагаторічні трав'янисті, цибулинні рослини. Цибулини яйцеподібної або округлої форми до 20см в діаметрі, що складаються з окремих, соковитих, незамкнутих луски, прилеглих один до одного більш-менш щільно. Квітки зібрані по 2-40 в пірамідальні ілізонтіковідние суцвіття або одиночні. У сучасному квітникарстві особливою популярністю користуються декоративні, сортові гібридні лілії. Відомо більше 2000 сортів. Всі вони, згідно з міжнародною класифікацією, згруповані по їх походженню у вісім розділів, дев'ятий поєднує видові лілії.


Азіатські гібриди (The Asiatic Hybrids)

Самий невибагливий у догляді розділ лілій. Багато сортів можуть переносити безсніжні зими з морозами до -40 ° С. Азіатські гібриди так само, як і їхні батьки, погано ростуть на вапняних грунтах, воліючи нейтральні або слабокислі і хорошоудобренние. На одній рослині може бути більше 30 кольорів 10-15см в діаметрі, без запаху. Дуже добре розмножуються, деякі сорти утворюють бульбочки.

Длінноцветковой гібриди (The LongiflorumHybrids)

Цей розділ включає садові форми від лілії длінноцветковой (L. longiflorum), формозской (L. formosanum) і т.д. Мають витягнутий квітка у формі грамофона до 25см і ніжний приємний аромат. В умовах середньої смуги добре зимують без укриття.

ЛА-Гібриди (Лонгіфлорум-Азіатік-Гібрид)

Квіти крупніше, ніж у Азіатських гібридів, мають трохи вловимий аромат, що підсилюється до вечора. Зимують без укриття, як і азіатські гібриди швидко розмножуються.

Східні гібриди (Орієнтал)

Найбільш помітна група лілій, з сильним ароматом і дуже великими квітами, діаметром до 25см. Представлені сорти при глибокій посадці (18-23 см.) в умовах України зимують без укриття. Як і багато рослин, східні гібриди бояться весняних заморозків, від яких вомногом рятує глибока посадка (сходи з'являються в кінці травня). Розмножуються набагато гірше, ніж попередні групи. У зрізку коштують до 30 днів.

ВІД-Гібриди (Орієнтал-Трубчасті-Гібрид)

Подібні з східними, мають менш сильний аромат і більш стійкі до хлорозу.

ЛВ-Гібриди (Лонгіфлорум-Орієнталь-гібрид)

Нова група лілій. Квітка витягнутої форми до 20см. але при цьому широко відкритий до 25см в діаметрі. Аромат ніжний.

Трубчасті лілії.

Найвищі (до2м) і примхливі лілії. Довжина квітки до 30см і в діаметрі до 15см. Аромат ніжний.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :