Саджанці малинового дерева

Відгуки, Саджанці малинового дерева

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Отримала мікс 10 задоволена всі цибулини гарні буду з нетерпінням чекати весну

відповісти на відгук

Я хочу розповісти про мою улюблену малину - сорт Таруса, яку називають малиновим деревом. Я ніколи не зустрічала таких великих ягід - ну, вони просто тануть в роті! Багато подвійних, парних плодів. Всі, хто бачив це, просять саджанець і мріють посадити їх на своїй ділянці.

відповісти на відгук

Опис саджанців малинового дерева

Саджанці малинового дерева це штамбовий чагарник. У нього є ґрунтовний стовбур і близько шести основних пагонів. Заввишки рослина близько двох метрів. З рослини легше збирати врожай і його більше, ніж на чагарнику.

Саджанці малинового дерева досить нове створіння селекціонерів. Рослина схожа на високорослий кущ малини з дерев'яними пагонами. Проводячи сезонне обрізування, ви можете отримувати врожай двічі на рік. Ягоди досить великі, типової видовженої конусної форми. Колір може бути різним, залежно від сорту, як і смак.

Які бувають сорти та види саджанців малинового дерева

Особливе задоволення - легко знімати ягоду з плодоніжок. Ця можливість у малини залишилася, як і свій унікальний смак та аромат. Розплідник Флоріум пропонує купити саджанці малинового дерева різних сортів:

  • Кріпиш відрізняється великими розмірами як самого чагарнику, так і ягід;
  • Богатир має великі ягоди насиченого кольору;

Ягоди будь-якого сорту добре зберігаються. Коренева система схожа на ту, яка у кущів, але більша. Переваги багаторічника в тому, що такий малинник не загущується, а гілкам не потрібна опора, адже вони міцніші та більші. Примітно, що рослина морозостійка і не потребує укриття на зиму, також вона більш стійка до захворювань.

Купити саджанці малинового дерева необхідно через:

  • гілки рослини міцні та легко витримують урожай, пориви вітру, морозну зиму;
  • бічні пагони дають вищий урожай, ніж звичайний кущ;
  • великі, солодкі, насичені смаком ягоди;
  • невибагливість культури дозволяє менше витрачати сил на догляд та вирощування;
  • попри те, що це дерево, висота зручна для збирання врожаю;
  • рослина має прекрасний декоративний вигляд і може служити живоплотом на ділянці.

Посадка саджанців малинового дерева

Особливої ​​різниці у посадці саджанців малинового дерева та куща немає. Єдине, що відрізняється у догляді – обрізка. Вибирайте навесні, коли стабілізується погода близько +15 градусів.

Для посадки вибирайте сонячне місце на височині, без застою води. На одному місці чагарник росте не менше 10 років, враховуйте це, вибираючи ділянку. Використовуйте при посадці добрий дренаж. Якщо на ділянці раніше росли томати, картопля, капуста, огірок, то цей ґрунт не підійде. Він має бути родючим або добре удобреним. За кілька тижнів до посадки ділянку можна удобрити гноєм або перегноєм. Також підійдуть мінеральні добрива. Після вирощування малини на її місці можна посадити сидерати (злакові), щоб ґрунт відновився, 5 років достатньо.

Ґрунти із підвищеною кислотністю потрібно вапнувати. Підійде доломітове борошно, зола, вапно.

Розмір посадкової ями 50х50 см, глибина – 30 см. Між культурами має бути не менше метра. Занурюючи саджанець малинового дерева в посадкову яму, тримайте його вертикально, розправляючи коріння і добре засипаючи порожнечі. Коренева шийка повинна йти під землю не більше ніж на 3 см. Після посадки малинове дерево поливають.

Восени садити рослину не рекомендується. Якщо садити її у відповідний жовтневий час, вона швидше за все не встигне вкоренитися до заморозків.

Вирощування саджанців малинового дерева

Землю потрібно прополювати та видаляти бур'яни, а також розпушувати її, щоб до коріння надходило досить багато кисню. Мульчування убереже рослину від пересихання і наповнить ґрунт корисними речовинами, якщо використовувати торф або компост. Перед зимою гілки малинника нагинають до землі та накривають агроволокном.

Гілки, що вже відплодили обрізають, молоді пагони зверху відщипують, це провокує розвиток бічних відростків. Прищипування проводять восени, а навесні прибирають висохлі після зими гілки. Можна прищипувати двічі за сезон, наприклад і навесні, але врожай буде один раз за великий сезон. Після видалення гілки обробляють йодним розчином, щоб запобігти захворюванням.

Купити саджанці малинового дерева поштою

Інтернет-магазин Флоріум пропонує купити саджанці малинового дерева за вигідною ціною та без передоплати. Це означає, що ви можете зробити зараз замовлення, ми його надійно запакуємо і відправимо Укрпоштою або Новою поштою, а розрахуєтеся ви за нього при отриманні. Ви можете поставити будь-які питання щодо того чи іншого сорту і наші менеджери нададуть вам вичерпну консультацію телефоном або в онлайн-чаті.

У міру просування сезону товар може бути розпроданий. Якщо на сайті потрібного товару немає, зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб зорієнтуватися, коли посадковий матеріал знову буде в наявності. Якщо вам не вдається оформити замовлення, також зв'яжіться з нами, ми з радістю вам допоможемо.