Міцелій грибов на субстрате

-10%
Рижик фото
код: 731012
10 г в упаковці
24 26 грн. 26 95 грн.
-10%
Сироїжка фото
код: 731027
10 г в упаковці
26 06 грн. 28 95 грн.
Показати більше продуктів

Відгуки, Міцелій грибів на субстраті

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Цікаво, що виросте з міцелію грибів на субстраті? У лісах є особливий тип ґрунту. Він зазвичай покритий товстим шаром перепрілого грунту і вологого органічної речовини, що надходить з листя, голок і деревини. В садових грунтах, гриби неможливо виростити. Тому прийдеться купити вже підготовлений субстрат.

відповісти на відгук

Міцелій грибів на субстраті - міцелій за доступною ціною в інтернет-магазині Флоріум з доставкою.

Грибна пора закінчується та ідея створити плантацію, вирощуючи міцелій грибів на субстраті прямо на ділянці або в льоху, здається привабливою. Купити міцелій грибів на субстраті чи будь-який інший сьогодні цілком реально. Грибницю вирощують на різних матеріалах, які добре тримають вологу та у різний спосіб. Його вирощують на дерев'яній підставці, зерні, тирсі та навіть на картоні.

Опис міцелію грибів на субстраті

Визначтеся з видом, всі представлені в каталозі. При виборі ви можете спиратися на смакові уподобання, умови, за яких ви зможете вирощувати міцелій грибів на субстраті: наявність підвалу або ділянки. Місце, де недавно росли плодові дерева, а тепер вони лежать повалені, використовують для вирощування опеньків або глив. Також, якщо ви маєте чистий теплий підвал, ви можете сміливо братися за вирощування. Це може бути навіть комерційною справою.

Міцелій грибів на субстраті утворює грибницю. Вона глибоко поширюється під землею і подібно до коренів обвиває шари землі з якої поглинає поживні речовини. Щоб процес життєдіяльності був запущений та підтримувався, йому потрібно створити всі необхідні умови:

  • симбіоз із деревами для деяких видів;
  • правильне підтримання вологості;
  • температурний режим;
  • слушний матеріал для вирощування.

Для кожного виду має бути своє середовище. Печерицям потрібно досить поживних речовин, не потрібне світло, а боровик або лисичку неможливо виростити без світла. Також деяким грибам необхідні дорослі дерева (хоча б одне) поблизу, щоб створити з їх корінням симбіоз.

Які види грибів вирощувати за допомогою міцелію на субстраті

У домашніх умовах легко виростити гливи, печериці, лисички, маслюки, боровики, опеньки, підберезники, грузді, польський, сироїжки та багато інших. Для цього достатньо купити міцелій грибів на субстраті.

Для початківців вирощування міцелію грибів на субстраті буде максимально простим, з нього зручно починати. Вам достатньо купити готові пакети та виростити грибницю. Їх потрібно розмістити у відповідному місці, на пакетах зробити надрізи, окропити водою, створити відповідну вологість. Ви зможете щодня спостерігати за процесом розвитку грибниці, а за кілька тижнів зможете побачити вже перший урожай.

Як посадити міцелій грибів на субстраті

Для вирощування плантації печериць, вам знадобиться підвал або льох зі стабільною вологістю до 75%, що підтримується температурою 12-18 градусів. Купити міцелій грибів на субстраті та розкласти його по плоских ящиках. Також печериці вирощують у відкритому ґрунті починаючи з квітня, вони добре ростуть у тіні хвойних та фруктових дерев. Для висадки вам потрібно буде накривати спочатку грибницю плівкою, щоб ділянка підтримувала постійну вологість і не була зіпсована дощами. Використовуйте кінський, коров'ячий гній із соломою, бадиллям і гіпсом. Перед посадкою суміш має відстоятися 15-20 днів.

Вирощування міцелію грибів на субстраті

Який би вид ви не вибрали: шиїтаке, печериці, гливи або боровики – головне, неухильно дотримуватися інструкцій щодо вирощування, виявити терпіння. Процес вирощування не завжди передбачуваний, але за бажання і завзятості, ваші праці не пройдуть даремно.

Мало хто знає, що відпрацьований ґрунт, після вирощування міцелію грибів на субстраті, стає чудовим добривом для городніх рослин. Змішайте його з компостом та використовуйте для підживлення різних культур.

Купити міцелій грибів на субстраті

У нашому інтернет магазині ви можете купити міцелій грибів на субстраті недорого, і ми надішлемо його відразу після замовлення за допомогою Укрпошти або Нової пошти.

Ви можете оформити замовлення без передоплати, накладеним платежем. Якщо товар розпродано, ви можете зателефонувати нашим менеджерам та уточнити орієнтовний час появи його на складі. Якщо вам не вдається оформити замовлення або вам необхідно оформити оптову покупку, також зв'яжіться з нами.