Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

ПІВОНіЯ ( PEONIA )-. род. Піонові

 
Рід налічує близько 50 видів деревовидних і трав'янистих рослин, але більшість - кореневищні трави.
 
 
Трав'янисті півонії - багаторічні рослини, що утворюють потужні кущі з великою кількістю простих прямостоячих стебел висотою до 120см. Листя півоніій великі, чергові, двічі або тричі трійчасті, без прилистків, темно-зелені або сизі. Квітки великі, діаметром до 25см, верхівкові, як правило, поодинокі. Мають приємний аромат. Цвітіння півоній починається в кінці травня - початку червня і триває в залежності від сорту до середини липня. При посадці півоній потрібно враховувати те, що у віці 8-10 років коренева система рослини поширюється в грунті на глибину 90-100 см, а в ширину до 80см. У більш старих кущів наростання коренів сповільнюється, і тому доцільно їх викопувати і розділити. На одному місці піони можуть рости до 15 років
Посадку півоній можна проводити в квітні або вересні. Для цього викопують ями завглибшки ішіріной 50-60см і на відстані 90-100см один від одного. На дно ями засипають перегній 20-25кг. У знижених місцях ями викопують на 15-20см глибше, щоб зробити дренаж і потім засипати перегноєм. Наступний шар засипають звичайної землею з ділянки і висаджують посадковий матеріал. Кореневу систему рівномірно розподіліть по всьому об'єму, потім засипати землею і рясно полити для ущільнення землі. Глибина посадки повинна бути 4-5см над бруньками відновлення. При занадто великій заглибленості цвітіння буде поганим або взагалі відсутнім. При дрібній посадці в період зимових і ранньовесняних відлиг спостерігається випирання рослин з грунту, в результаті чого можуть пошкодитися коренева шийка верхні коріння.
 
 
Догляд за півоніями. Головне: правильна посадка, сонячне, невологе місце. Так само важливі щорічні підгодівлі: органо-мінеральні в поєднанні з поливом в період бутонізаціі кущів. У липні - серпні, якщо стоїть посушлива погода, бажано провести полив під основу куща (не змочуючи надземну частину), щоб залягали і сформувалися бруньки відновлення (при цьому, застій води близько рослини неприпустимий). Зимує без укриття.
 
 
Застосування: в одиночних і групових посадках. Прекрасні сусіди - тюльпани, гіацинти, нарциси, крокуси, а також низькорослі флокси і седуми. Квіти гарні в зрізку.
 
Наш магазин може вам запропонувати купити півонії  багатого ассортименту на любий вкус : Півонія ITOH  та  Деревовидний піон.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :