Розпродаж «Фініш»

Акція триватиме до 05.12.2020

Закриття сезону!

Час настав. Останній розпродаж року - це останній шанс придбати бажані рослини в цьому сезоні! Вже встановлені максимальні знижки на ВСЕ, тому іншого шансу, точно, не буде. Погода все ще сприяє вдалій висадці, і тільки ми на кожну рослину й надалі даємо гарантію 3 роки! Тому, Ви можете бути спокійні за свій вибір. Ми піклуємось, щоб Ви отримали якісний посадковий матеріал, не виходячи з дому. Обирайте, що Вам до смаку та замовляйте саме зараз! 

НАЙБІЛЬШИЙ РОЗПРОДАЖ В УКРАЇНІ
Показати більше продуктів

Відгуки, Розпродаж «Фініш»

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 7 голоса

Отправка мгновенная, качество луковиц высочайшее, цены приятные. Будем ждать весны, чтобы насладится цветением прекрасных цветов

відповісти на відгук

В цьому році порадували знижками на брендові сорти, особливо сорти тюльпанів. Купила гарні сорти і подарувала невістці. Дуже вдячна вашому магазину. сподіваюсь що і надалі буду вашим клієнтом. Дуже хочу придбати магнолію.

відповісти на відгук

Уже успела купить много луковиц цветов в Распродажу ! Заказы не медлят с отправкой..посылки прилетают молниеносно..товар хороший и цены такие что много чего из дорогих можно купить ! Вопреки календарю куплю ещё...мы с подругами очень довольны таким шансом . Советую ..кто ещё сомневается и сердечный привет всем кто в заказах от Флориум!!! Мы будем довольны своими цветами

відповісти на відгук

Я теж амараліс в цей час брала, у мене теж краса !!!

Дуже вдячна за широкий асортимент тюльпанів та нарцисів. Ціни чудові. Якість відмінна!!! Все дуже приваблює і ппосто неможливо зупинитися ))
Бажаю Вам успіхів!!!

відповісти на відгук

Единий iнтернет магазин який зробив реальнi знижки на товар в iнших лише обiцянки, це не реклама можите перевiрити, давно виписую, садзенцi приходять якiснi у мене приживаються 100%. Дякую, сподiваюсь на подальшу спiвпрацю.

відповісти на відгук