"10 упаковок" насіння в подарунок!

10 УП. БРЕНДОВОГО НАСІННЯ БЕЗКОШТОВНО!

Зимовий період - це найкращий час для дачників, які готуються до сезону: перевіряють наявність насіння, докуповують відсутнє, проводять висів насіння на розсаду. Саме тому тільки для наших підписників ми даруємо набір з 10 упаковок брендового насіння!

Що потрібно зробити:

Робіть замовлення насіння на суму від 300 грн* -  та дочекайтесь дзвінка оператора. Під час узгодження замовлення, оператор додасть до нього подарунок, якщо умови виконані вірно.

ВАЖЛИВО: Ви можете додавати в замовлення будь-які товари, які вам потрібні (рослини, інвентар, добрива тощо), але подарунок ви зможете отримати тільки в тому випадку якщо у замовлення буде додано насіння на суму від 300 грн.

*Пам'ятайте! Подарунок можливий тiльки на одного клiєнта у одному новому замовленнi!

Показати більше продуктів

Відгуки, "10 упаковок" насіння в подарунок!

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 103 голоса

В осенний ценопад заказала много растений. Как всегда в моем любимом интернет магазине все отлично, единственное дорогой сорт пиона пришел совершенно сухим, но мы быстро связались с магазином и со следующей поставкой мне выслали новый, который оказался просто отличным. За что люблю этот магазин вся продукция качественная, соответствует каталогу, если возникнет проблема решается быстро и качественно.

відповісти на відгук

Дуже дякую інтернет- магазину Florium за чудові рослини!
За осінній сезон замовляла у Вас декілька разів,- якість супер!
Так тримати! Рекомендую Вам, як НАЙКРАЩИХ ПРОДАВЦІВ ТА ПОРАДНИКІВ!
Надсилала Вам ссилки на свої відео розпаковки посилок, які розміщені в фейсбуці на моїй сторінці.

відповісти на відгук

Дякую за прекрасні цибулини тюльпанів.вже замовляю багато років різні квіти і завжди задоволена. Приємні продавці і можуть дати добру пораду. Дякую флоріуму

відповісти на відгук

Замовляю на цьому сайті квіти вже кілька років.
Особливо радують акції та системи знижок і як завжди всі рослини приходять у чудовому стані,надійно упаковані.
Окрема подяка персоналу - завжди всі питання з ними можна вирішити.

відповісти на відгук

В цьому році відкрила для себе цей сайт зробила декілька замовлень,в тому числі і акційних тепер маю ось таку красу все замовляла тут

відповісти на відгук

Добрый день,в первый раз заказывала растения в вашем интернет магазине,была очень впечатлена быстрой доставкой,упаковкой и состоянием луковиц лилий.большое спасибо за ваши старания,процветания вашему магазину и делу.

відповісти на відгук

Заказывала всевозможные луковичные летом в осенний предзаказ.Все пришли отменные,большие,чистые,многие с детками+подарки.Спасибо.Будем весной любоваться.

відповісти на відгук

Сегодня получила посилку от вас,СПАСИБО БОЛЬШОЕ. Быстрая доставка, приятные цены и хорошее луковицы. Весной постараюсь добавить фотографии.

відповісти на відгук

,Замовлення отримала в задовільному стані.Задоволена якістю цибулин тюльпанів і трояндою.Тільки троянда має 2 бруньки і я не знаю,що з ними робити,чи треба їх видаляти,чи залишити.Замочила в корневіні,завтра висаджу у відкритий грунт.Дякую вам всім за вашу працю,за ввічливість і турботу.І за подарунки також дякую!
Ви супер!Всіх вам благ та процвітання!Рекомендую!

відповісти на відгук