Акція «ЗНИЖКОМАНІЯ»

Акція триватиме до 21.10.2020

У розпал посадкового сезону, знижки доречні, як ніколи. Тому, у зв’язку із численними проханнями, ми знижуємо ціни ще більше! Тепер рослини про які ви мріяли, можуть стати реальністю. І вже навесні радувати вас своїм різнобарвним цвітінням.
Що може бути краще улюблених квітів? Тільки улюблені квіти по величезній знижці, особливо коли вони із гарантією 3 роки.
Тому обирайте те, що вам подобається, додавайте те, що сподобалось найбільше і безсумнівно замовляйте, адже найкращі сорти розбирають дуже швидко!
НАЙБІЛЬШИЙ РОЗПРОДАЖ В УКРАЇНІ
-50%
Амариліc Faro фото
код: 201234
1 шт в упаковці
1
159,90 грн. 79,95 грн.
Показати більше продуктів

Відгуки, Акція «Знижкоманія»

Залишити відгук
Рейтинг: 4.7/5 6 голоса

Очень качественный товар,в данном магазине заказывали гипераструм, гладиолусы,лилии.Результат порадовал, яркие, сочные краски цветов.Рекомендую данный магазин.

відповісти на відгук

Шикарные луковицы прислали! Крупные,целые,хорошо упакованы,подписаны.

відповісти на відгук

Отримала посилку від "Флоріуму"Як завжди саджанці гортензій і роз які я замовляла в відмінному стані. Якісна упаковка,чітка і злагоджена робота операторів. Велике дякую. Процвітання Вам і успіхів в роботі.

відповісти на відгук

Дуже задоволена роботою магазину(для мене це знахідка),товар якісний,приходить в ідеальному стані,консультанти вічливі та терплячі.Процвітайте та радуйте нас своїм асортиментом та якістю

відповісти на відгук

Луковицы пришли в идеальном состоянии, теперь осталось дождаться весны, когда зацветут.

відповісти на відгук

Шикарная возможность приобрести много Красоты со скидками! Весь посадочный материал доставлен в отменном качестве, луковички чистые, живые, без повреждений и гнили. Я довольна, с нетерпением жду весну !) 

відповісти на відгук