«Шалена Знижкоманія»

СТАРТ РОЗПРОДАЖУ НА ФЛОРІУМ!

Ми знаємо як ви чекали на цей момент. Саме зараз ми наближаємось до сезону посадок. А у розпал посадкового сезону, знижки доречні, як ніколи. Тому у зв'язку із численними проханнями, ми зменшуємо ціни ще більше та оголошуємо старт осінніх супер-знижок.

А це ідеальна можливість обрати найкращі цибулинні рослини та замовити їх за дуже низькою ціною і вже наступної весни Ви будете з гордістю спостерігати за веселкою кольорів на своєму подвір'ї.

Поспішайте, адже дія акційної пропозиції та кількість товару обмежена. Прикрасьте свій сад справді по-королівськи!

Показати більше продуктів

Відгуки, «Шалена Знижкоманія»

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 98 голоса

,Замовлення отримала в задовільному стані.Задоволена якістю цибулин тюльпанів і трояндою.Тільки троянда має 2 бруньки і я не знаю,що з ними робити,чи треба їх видаляти,чи залишити.Замочила в корневіні,завтра висаджу у відкритий грунт.Дякую вам всім за вашу працю,за ввічливість і турботу.І за подарунки також дякую!
Ви супер!Всіх вам благ та процвітання!Рекомендую!

відповісти на відгук

Вітаю з Днем Народження,всю команду магазина Флоріум,ви Найкращі,бажаю довгих і успішних років процвітання,дякую за вашу працю,за дуже гарної якості товар,за подарунки,бажаю всього найкращого і світлого майбутнього

відповісти на відгук

Поздравляю команду Флориум! Желаб быть всегда на высоте и желаю ПРОЦВЕТАНИЯ в прямом смысле слова. Сохраняйте свою порядрчность и дружелюбие!
С праздниуом Вашим!!

відповісти на відгук

С Днем рождения ФЛОРИУМ! Спасибо за качество посадочного материала! Так держать! Сотрудникам крепкого здоровья, счастья, исполнения всех мечт и желаний!!!

відповісти на відгук

Дякую за прекрасні цибулини тюльпанів.вже замовляю багато років різні квіти і завжди задоволена. Приємні продавці і можуть дати добру пораду. Дякую флоріуму

відповісти на відгук

Замовляю на цьому сайті квіти вже кілька років.
Особливо радують акції та системи знижок і як завжди всі рослини приходять у чудовому стані,надійно упаковані.
Окрема подяка персоналу - завжди всі питання з ними можна вирішити.

відповісти на відгук

В цьому році відкрила для себе цей сайт зробила декілька замовлень,в тому числі і акційних тепер маю ось таку красу все замовляла тут

відповісти на відгук

З Днем народження, Флоріум! З Новим роком Вашого плідного Життя! Успіху і процвітання! Хай завжди у Вас буде все гаразд! Дякуємо щиро за чудові рослинки, достойний уваги ассортимент, прекрасне обслуговування, професійність та доброзичливість співробітників! Ви- СУПЕР!

відповісти на відгук