Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Цибулини квітів оптом із Голландії

 

Компанія «Флоріум» - провідний постачальник садових квітів у Україна - пропонує цибулини оптом і кореневища багаторічників у величезному асортименті. Ми привозимо найрізноманітніші рослини з Голландії, купуючи від таких відомих експортерів, як HOLLAND BULB MARKET. Завдяки цьому наша компанія завжди може гарантувати чудову якість розсадного матеріалу.

Які цибулини оптом у нас можна придбати для осінньої та весняної висадки?

Ми пропонуємо великий асортимент садових квітів: гладіолуси, жоржини, кали, бегонії, нарциси, гіацинти, тюльпани оптом. У наших каталогах ви знайдете близько 3 тисяч сортів. Можна, наприклад, купити тюльпани та гладіолуси поширених видів або замовити унікальні цибулини рідкісних сортів, які будуть гідно оцінені колекціонерами. Придбати нарциси та кала оптом або будь-які інші садові квіти для осінньої висадки ви можете, зателефонувавши за телефоном компанії «Флоріум». Ознайомтесь з нашими цінами сезону Осень 2013. Замовлення приймаються до 1 липня.

 

Прайс-лист на цибулини

 

Упаковка бульб, кореневищ багаторічників та цибулин оптом

Придбаний у нас посадковий матеріал може бути упакований різними способами. Ви можете вибрати той варіант упаковки, який вам найбільш зручний.

 

  1. Якщо вас цікавить великий опт цибулини і бульби зручно замовляти в пластикових ящиках. Це найекономічніший спосіб доставки, оскільки тара коштує недорого, а міститься у такий ящик від 80 до 1000 рослин в залежності від обраного сорту.
  2. Для тих, хто купує крокуси, гладіолуси або інші квіти на продаж, підійдуть шоу-бокси. Внутрішній простір таких картонних коробок розділено на 5 частин, куди можна помістити рослини декількох сортів. Напроти кожного є фотографія рослини, тому в такій упаковці зручно замовляти, наприклад, тюльпани на 8 березня для виставки.
  3. Якщо ви купуєте тюльпани або лілії під вигонку або для продажу на садівничій ярмаці, можна вибрати упаковку рек-бокс із зручним відкидним контейнером. Це варіант для одного сорту рослин: наприклад, так можна замовити опт від 12 до 250 цибулин.
  4. Кореневища багаторічників доставляються в поліетиленових пакетах, у кожному з яких знаходяться 24 рослини.

 

 

Умови замовлення з цих каталогів.

1. Мінімальні сума замовлення - 2500 грн.

2. Передоплата 40% протягом 10 днів після оформлення замовлення

 

Ми доставляємо цибулини квітів оптом ( тюльпани, нарциси, лілії, гладіолуси ) по всій Укавїні ( Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква.)

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :