Луковицы амариллисов для горшков

Показать больше продуктов

Отзывы, Луковицы амариллисов для горшков

Оставить отзыв
Рейтинг: 5/5 10 голоса

Дуже класний магазин " Флоріум", рекомендую всім придбавати в ньому квіти, а особливо амарилліси. Я купила майже 20 амариллісів. Всі вони зацвіли через тиждень, я була в захваті від їх цвітіння. А ще я купляла цибулини акційні, а тому дешевше, крім того з кожною посилкою мені присилали в подарунок лілії, а один раз прислали амарилліс, за що особливо дякую. Я вже знову зробила замовлення на осінь і чекаю вересня. Спасибі вам , шановні працівники Флоріуму. Добра вам, злагоди, міцного здоров"я і процвітання вашому бізнесу.

ответить на отзыв

Шикарний амариліс: 3 стрілки по 4- 5 квіток на кожній. Діаметр квітки більше 20см. Я в захваті❤

ответить на отзыв

Амариліс отримала від florium вподарунок і навіть не знала що з нею робити (квітами почала займатись недавно), але купила горщик, висадила і от це чудо виросло. Це неймовірна квітка, такого гіганта я навіть уявити не могла, всі в захваті. Дякую florium, я тепер із задоволенням чекаю на такі приємні подарунки.

ответить на отзыв

Дякую за велике різноманіття гарних сортів гіпеаструмів та інших квітів! Усі цибулини розквітли, усі як на світлинах, гарні

ответить на отзыв

Дякую флоріуму за неймовірну красу. Заказала декілька гіпераструмів одні вже цвітуть а інші тільки випустили на цвіт. Милуюся гарними квітами і всім раджу придбати і собі такі.

ответить на отзыв

Зацвів мій амариліс, якмй отримала в травні. Супер. Я, Вам, Дякую, за цю красу, яку я знайшла у вас в магазині. Це п"ятий мій амариміс, який купила у у Флориумі. Всі принесли мені насолоду і задоволення. Цвіли всі. Успіху вам, мій улюблений магазин.

ответить на отзыв

Отримала амариліс від Флоріум в подарунок - і виросла краса, якою насолоджується уся сім'я! Дякую! Флоріум - ви надзвичайни продавець. Чого вартують Ваші упаковки з написами, які довго нас  тішили - ніяк не піднімалась рука їх утилізовувати. І знаєте, що Ви даєте, окрім квітів - ЛЮБОВ і РАДІСТЬ! ДЯкую!

ответить на отзыв

Замовляла в магазині Florium по акціі амариліс Marylin. Я навіть не думала, що з цибулинки виросте така велика квітка. Це просто вибух емоцій. Яка вона гарна. Буду замовляти ще інші сорта, зацікавили ці квіти.

ответить на отзыв

Я в захваті,квіти рвдують око.Отримала 4 цибулини на початку березня,вже всі цвітуть.Рекомендую.

ответить на отзыв

Амариллис ( гиппеаструм) Floris Hekker от Florium: мелкоцветковый трудяжка - отцвел тремя стрелами, причем с количеством бутонов 4-5 штук. Несмотря на сравнительно небольшой размер цветков, очень декоративный и привлекательный, благодаря яркой окраске, глянцевым граммафончикам - цветочкам, и длинным, причудливо изогнутым тычинкам. Очень красивый, компактный сорт. Спасибо, Florium, покупкой довольна.

ответить на отзыв

Луковицы амариллисов для горшков по доступной цене в интернет-магазине “Флориум” с доставкой.