Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Луковицы и клубни цветов страница №154

«КАТАЛОГ: СОРТА И РАЗНОВИДНОСТИ ЛУКОВИЦ ИЗ ГОЛЛАНДИИ»


Амариллис Arctic Nymph фото
1 шт в упаковке
код: 201094
25
541 45 грн. 569 95 грн.
Нет в наличии
Амариллис Rebecca фото
1 шт в упаковке
код: 201098
11
274 97 грн. 499 95 грн.
Нет в наличии
Амариллис Splash фото
1 шт в упаковке
код: 201108
18
431 96 грн. 479 95 грн.
Нет в наличии
Амариллис Estella фото
1 шт в упаковке
код: 201126
11
296 97 грн. 539 95 грн.
Нет в наличии
Показать больше продуктов

Видео-инструкция посадки

Лучшие акции сезона

Отзывы, Луковицы и клубни цветов

Оставить отзыв
Рейтинг: 4.9/5 712 голоса
Ірина ,

Велике дякую. Отримала цибулини нарцисів. Була акція і я вирішила замовити. Цибулини прийшли великі,чисті і не пошкоджені. Замовлятиму ще!

ответить на отзыв
Ната,

Дякую за таку красу!!!
Я навіть не очікувала на скільки можуть бути гарними  гладіолуси!
Вже не вперше я замовляю у вас квіти і дуже задоволена якістю цибулин!!
Ще раз дякую за вашу  роботу-дарувати нам радість !!

ответить на отзыв
Наталія,

Неймовірна Лілія! Зачаровує своєю красою. Посадила цибулину навесні і вже порадувала своєю неповторністю Дякую Florium за якість. Замовляю лілії не перший рік - все як завжди чудово

ответить на отзыв
Сергій ,

Замовляв цибулини лілій та фритиллярій, все прийшло у гарному стані. Насолоджуватись цвітінням буду вже на весні. Моя Вам щира подяка.

ответить на отзыв
Анастасия ,

За традицією вже третій рік саджаємо цибулини з флоріума 31 грудня ! З прийдешніми! Чудові росли. Всім сонячного настрою та миру

ответить на отзыв
Галина Юнко ,

Вітаю!
Минулого року я зробила кілька замовлень у Флоріумі.Посадковий матеріал дуже сподобався!
Але цього літа мене потішили і квіти,деякі зачарували!
Бажаю Флоріуму вдячних покупців і процвітання!

ответить на отзыв
Светлана ,

Дуже гарні цибулини квітів! Неодноразово замовляла собі.також приходять подарунки від флоріум на школу.дуже дякуємо! Нажаль фото не збереглося

ответить на отзыв
Руся,

Самий найкращий магазин!!!
Дуже вдячна за красу, яка квітне в мене на клумбі!!!!

ответить на отзыв