Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Луковицы и клубни цветов страница №59

«КАТАЛОГ: СОРТА И РАЗНОВИДНОСТИ ЛУКОВИЦ ИЗ ГОЛЛАНДИИ»


Лилия Elodie 10 шт/уп фото
10 шт в упаковке
код: 241421
539 96 грн. 599 95 грн.
Нет в наличии
Амариллис Cleopatra фото
1 шт в упаковке
код: 201316
314 96 грн. 349 95 грн.
Нет в наличии
Амариллис Exception фото
1 шт в упаковке
код: 201318
1
319 96 грн. 399 95 грн.
Нет в наличии
Амариллис Tenerife фото
1 шт в упаковке
код: 201328
242 96 грн. 269 95 грн.
Нет в наличии
Амариллис Breeders Mix фото
3 шт в упаковке
код: 201347
1
1,169 96 грн. 1,299 95 грн.
Нет в наличии
Амариллис Coral Flame фото
1 шт в упаковке
код: 201379
175 18 грн. 437 95 грн.
Нет в наличии
Лилия Cervia фото
1 шт в упаковке
код: 203898
64 95 грн.
Нет в наличии
Амариллис Ratatouille фото
1 шт в упаковке
код: 201390
1
131 98 грн. 329 95 грн.
Нет в наличии
Лилия Cancun фото
2 шт в упаковке
код: 203402
4
30 95 грн.
Нет в наличии
Лилия Purple Eye фото
1 шт в упаковке
код: 203407
24
24 95 грн.
Нет в наличии
Показать больше продуктов

Видео-инструкция посадки

Лучшие акции сезона

Отзывы, Луковицы и клубни цветов

Оставить отзыв
Рейтинг: 4.9/5 712 голоса
Ірина ,

Велике дякую. Отримала цибулини нарцисів. Була акція і я вирішила замовити. Цибулини прийшли великі,чисті і не пошкоджені. Замовлятиму ще!

ответить на отзыв
Ната,

Дякую за таку красу!!!
Я навіть не очікувала на скільки можуть бути гарними  гладіолуси!
Вже не вперше я замовляю у вас квіти і дуже задоволена якістю цибулин!!
Ще раз дякую за вашу  роботу-дарувати нам радість !!

ответить на отзыв
Наталія,

Неймовірна Лілія! Зачаровує своєю красою. Посадила цибулину навесні і вже порадувала своєю неповторністю Дякую Florium за якість. Замовляю лілії не перший рік - все як завжди чудово

ответить на отзыв
Сергій ,

Замовляв цибулини лілій та фритиллярій, все прийшло у гарному стані. Насолоджуватись цвітінням буду вже на весні. Моя Вам щира подяка.

ответить на отзыв
Анастасия ,

За традицією вже третій рік саджаємо цибулини з флоріума 31 грудня ! З прийдешніми! Чудові росли. Всім сонячного настрою та миру

ответить на отзыв
Галина Юнко ,

Вітаю!
Минулого року я зробила кілька замовлень у Флоріумі.Посадковий матеріал дуже сподобався!
Але цього літа мене потішили і квіти,деякі зачарували!
Бажаю Флоріуму вдячних покупців і процвітання!

ответить на отзыв
Светлана ,

Дуже гарні цибулини квітів! Неодноразово замовляла собі.також приходять подарунки від флоріум на школу.дуже дякуємо! Нажаль фото не збереглося

ответить на отзыв
Руся,

Самий найкращий магазин!!!
Дуже вдячна за красу, яка квітне в мене на клумбі!!!!

ответить на отзыв