Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Луковицы и клубни цветов страница №19

«КАТАЛОГ: СОРТА И РАЗНОВИДНОСТИ ЛУКОВИЦ ИЗ ГОЛЛАНДИИ»


-45%
Тигридия Lilacea фото
5 шт в упаковке
код: 207070
6
50+ заказано на этой неделе
36 27 грн. 65 95 грн.
-45%
Куркума Snowwhite фото
1 шт в упаковке
код: 228005
137 47 грн. 249 95 грн.
Заканчивается
-45%
Ахименес Vivid фото
3 шт в упаковке
код: 222008
29 67 грн. 53 95 грн.
Заканчивается
-45%
Цикламен Cilicium фото
1 шт в упаковке
код: 231003
2
100+ заказано на этой неделе
41 22 грн. 74 95 грн.
-45%
Ахименес Mix фото
5 шт в упаковке
код: 222010
1
48 37 грн. 87 95 грн.
Заканчивается
-45%
Эремурус Mix фото
3 шт в упаковке
код: 207146
5
412 47 грн. 749 95 грн.
Заканчивается
-45%
Аризема Speciosum фото
1 шт в упаковке
код: 247003
224 37 грн. 407 95 грн.
Заканчивается
-45%
Ликорис Radiata фото
1 шт в упаковке
код: 207100
1
50+ заказано на этой неделе
82 47 грн. 149 95 грн.
-45%
Эукомис Bicolor фото
1 шт в упаковке
код: 248002
19
50+ заказано на этой неделе
45 07 грн. 81 95 грн.
-50%
Лилия Red Velvet фото
1 шт в упаковке
код: 203713
11
50+ заказано на этой неделе
54 98 грн. 109 95 грн.
Показать больше продуктов

Видео-инструкция посадки

Лучшие акции сезона

Отзывы, Луковицы и клубни цветов

Оставить отзыв
Рейтинг: 4.9/5 712 голоса
Ірина ,

Велике дякую. Отримала цибулини нарцисів. Була акція і я вирішила замовити. Цибулини прийшли великі,чисті і не пошкоджені. Замовлятиму ще!

ответить на отзыв
Ната,

Дякую за таку красу!!!
Я навіть не очікувала на скільки можуть бути гарними  гладіолуси!
Вже не вперше я замовляю у вас квіти і дуже задоволена якістю цибулин!!
Ще раз дякую за вашу  роботу-дарувати нам радість !!

ответить на отзыв
Наталія,

Неймовірна Лілія! Зачаровує своєю красою. Посадила цибулину навесні і вже порадувала своєю неповторністю Дякую Florium за якість. Замовляю лілії не перший рік - все як завжди чудово

ответить на отзыв
Сергій ,

Замовляв цибулини лілій та фритиллярій, все прийшло у гарному стані. Насолоджуватись цвітінням буду вже на весні. Моя Вам щира подяка.

ответить на отзыв
Анастасия ,

За традицією вже третій рік саджаємо цибулини з флоріума 31 грудня ! З прийдешніми! Чудові росли. Всім сонячного настрою та миру

ответить на отзыв
Галина Юнко ,

Вітаю!
Минулого року я зробила кілька замовлень у Флоріумі.Посадковий матеріал дуже сподобався!
Але цього літа мене потішили і квіти,деякі зачарували!
Бажаю Флоріуму вдячних покупців і процвітання!

ответить на отзыв
Светлана ,

Дуже гарні цибулини квітів! Неодноразово замовляла собі.також приходять подарунки від флоріум на школу.дуже дякуємо! Нажаль фото не збереглося

ответить на отзыв
Руся,

Самий найкращий магазин!!!
Дуже вдячна за красу, яка квітне в мене на клумбі!!!!

ответить на отзыв