Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Купить лук севок в Макеевке страница №3

Лук J.P. Vertus фото
0.25 кг в упаковке
код: 602019
8
71 36 грн. 83 95 грн.
Нет в наличии
Лук Cupido фото
250 гр в упаковке
код: 602020
2
39 95 грн.
Нет в наличии
Лук Corrado фото
0,5 кг в упаковке
код: 602021
11
98 98 грн. 219 95 грн.
Нет в наличии
Лук Biztro шалот фото
0,5 кг в упаковке
код: 602026
5
100+ заказано на этой неделе
43 99 грн. 219 95 грн.
Нет в наличии
Лук Yellow Moon шалот фото
0,5 кг в упаковке
код: 602027
11
100+ заказано на этой неделе
43 99 грн. 219 95 грн.
Нет в наличии
Лук Alpha фото
300 грам в упаковке
код: 602029
32 95 грн.
Нет в наличии
Лук Red Emperor фото
300 грам в упаковке
код: 602030
1
36 95 грн.
Нет в наличии
Лук Birnformige (Озимый) фото
0,5 кг в упаковке
код: 602031
13
45 99 грн. 229 95 грн.
Нет в наличии
Лук Augusta Озимый фото
300гр в упаковке
код: 602033
29 95 грн.
Нет в наличии
Лук Vulcan фото
300грам в упаковке
код: 602039
34 95 грн.
Нет в наличии
Лук Spitfire фото
300грам в упаковке
код: 602040
1
35 95 грн.
Нет в наличии
Лук Red Garnet фото
300грам в упаковке
код: 602041
2
32 95 грн.
Нет в наличии
Лук Red Kamal фото
300грам в упаковке
код: 602042
2
33 95 грн.
Нет в наличии
Лук Lorient шалот фото
300грам в упаковке
код: 602044
2
36 95 грн.
Нет в наличии
Лук Red Karmen 3 кг фото
3 кг в упаковке
код: 241105
299 95 грн.
Нет в наличии
Лук Bamberger фото
0,25 кг в упаковке
код: 602049
71 95 грн.
Нет в наличии
Лук Contado 5кг фото
5 кг в упаковке
код: 602061
549 95 грн.
Нет в наличии
Показать больше продуктов

Отзывы, Купить лук севок в Макеевке

Оставить отзыв
Рейтинг: 4.9/5 56 голоса
Ганна,

Кожного року беремо тут цибулю, цибулиння та інше насіння та саджанці.
Самі щось таке не збираємо, все одно скільки пробувала, зі зібраного насіння не виростає так, як з покупного, все в рази менше, нижче та мала врожайність.
То ж і вирішила, що краще не ломати голову та не гаяти час і кожного року брати те, що треба) І тут в мгазині завжди мої замовлення збирають у повному складі та гарної якості)))
Привіт з Тернополя)))

ответить на отзыв
Элина,

И сеянка классная и удобрение достойное. Урожай собрали - на две семьи хватит на зиму, весну и часть лета!

ответить на отзыв
Наталья,

Купувала різні сорти цибулі в минулому році. Саджала під зиму, в листопаді, і навіть 6-го грудня , бо погода в нас, на Дніпропетровщині була тепла. Вродила цибуля дуже гарно, всі сорти! Але хочеться щоб ще й зберігалася добре. Чомусь червона та продовгуваста ,не дивлячись на тривалу сушку мають від хвостика ураження, під шкіркою, схожі на сажу, це цвіль напевно? Чула що, самий лежкий сорт це -пласкава цибуля. А біла, червона, довга, тільки для осінньго періоду вживання, бо не зберігаються довго, гниють.
Була б вдячна, якби на флоріумі вийшло відео щодо правильного зберігання цибулі, та “розбору” кожного сорту щодо лежкості і тривалого зберігання.
Загалом високо оцінюю посівний матеріал магазину, за якість, та швидкість відправки!Так тримати!
На фото коси з цибулі, яку я саджала під зиму.

ответить на отзыв
Оля,

Чесночок уже высадила, лук что-то не успеваю. но надеюсь в зиму посажу. За семянку спасибо - хорошая вся пришла.

ответить на отзыв
Лора,

В этом году был просто шикарный урожай. Думаю, здесь дело не только в сеянке, но и самой год такой. НО хочу отметить тот момент, что из флориумовской сеянки лук вырастал отличный даже в неурожайные года. Спасибо за все покупки, которые принесли положительные эмоции и вкусный урожай!

ответить на отзыв
Лина,

Лук отличный. Хранится всю зиму. Урожайность высокая. Сам не водянистый и не крупный. Буду брать еще и высаживать весной. Зимой не успели, а жаль. В зиму лучше всего высаживать, как по мне.

ответить на отзыв
Катя,

Замовляла тут два сорти Snowball і Rosanna Озима, задоволена якість сіянки і вже отриманим врожаєм, смачна і соковита цибулька виросла

ответить на отзыв
Инна,

Заказали Гурмет Голден Шалот. В прошлом году высаживали, в этом , и вот на следующий решили. Вкусный сорт. И урожайность высокая. Спасибо!

ответить на отзыв
Людмила,

Четыре пакета сеянки пришло. Все сорта разные брала. но одно общее - вся озимая. Высадила уже. Перед высадкой перебрала - мелкой мало, гнилой , поезженной или грибковой нет. Урожая рассчитываю получить не хожу, чем в этом году, а там поглядим.

ответить на отзыв