Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Саженцы и корневища растений в Донецке страница №5

-45%
Нивяник Fluffy фото
1 шт в упаковке
код: 346014
73 67 грн. 133 95 грн.
Заканчивается
-45%
Гелениум Bandera фото
1 шт в упаковке
код: 337338
74 22 грн. 134 95 грн.
Заканчивается
-75%
Ландыш Hardwick Hall фото
1 шт в упаковке
код: 337006
100+ заказано на этой неделе
37 49 грн. 149 95 грн.
-55%
Флокс Bright Eyes фото
1 шт в упаковке
код: 332016
24
50+ заказано на этой неделе
44 98 грн. 99 95 грн.
Заканчивается
Показать больше продуктов

Видео-инструкция посадки

Лучшие акции сезона

Отзывы, Саженцы и корневища растений в Донецке

Оставить отзыв
Рейтинг: 4.9/5 82 голоса
Івануц Вікторія,

Дуже вдячна вам за чудову роботу. Замовлення получила, все добре. Дякую за фрезії у подарунок. Буду і надалі замовляти у вас. Успіхів вам у роботі.

ответить на отзыв
Світлана,

Отримала замовлення дуже швидко. Дякую. Рослини упаковані дуже добре, з любов'ю. Всі живенькі добралися до моєї клумби. Мені подобається у вас все.

ответить на отзыв
Олена ,

Доброго дня! Замовляла лілії,дуже гарно упаковано,підписано. Посадили та будемо чекати цвітіння. Дуже вам велике дякую!

ответить на отзыв
Лилия,

покупала луковицы амарилиса,3 сорта.шикарные,крупные.уже через неделю расцветет один, еще пока со стрелками цветоносов по две! в луковице!!!!!!!!!спасибо

ответить на отзыв
Татьяна,

Получила посілку с анемонами и смородиной. Упаковка прекрасная, лучше, чем у всех, даже сравнения нет, растения в в отличной форме. Пользуюсь услагами єто прекрасной компании и всем рекомендую

ответить на отзыв
Інна,

Товари від них купую з задоволенням, правда я завжди хочу дуже багато і тому мені важко відмовитися від таких хороших рослин, які вони пропонують. З кожним роком стають уважнішими до клієнтів, цього року за мною закріпили працівника і вона допомагає мені з вибором

ответить на отзыв
Людмила ,

сегодня получила клубни георгин. сказать что удивлена, это ничего не сказать. ожидала пт одному маленькому клубеньку, а получила целое корневище. поставила пропащивать и буду любоваться красотой)))

ответить на отзыв
Любов,

Товари Флоріуму - ознака якості, принаймні для мене, бо пересвідчуюся в цьому впродовж уже 3 років, купуючи рослини і порівнюючи з рослинами інших продавців. Окрема вдячність колективу інтернет-магазину за доброчесність, індивідуальний підхід та уважне ставлення до кожного клієнта! Бажаю Флоріуму розвитку й успіхів на радість вдячним покупцям!

ответить на отзыв