Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Саженцы и корневища растений в Харькове страница №24

Пион Beautiful Senorita фото
1 шт в упаковке
код: 328449
2
260 96 грн. 289 95 грн.
Нет в наличии
Пион Marie Crousse фото
1 шт в упаковке
код: 328468
3
359 97 грн. 599 95 грн.
Нет в наличии
Пион Odile фото
1 шт в упаковке
код: 328470
3
986 36 грн. 1,095 95 грн.
Нет в наличии
Пион Santa Fay фото
1 шт в упаковке
код: 328471
3
299 97 грн. 499 95 грн.
Нет в наличии
Пион Carol 3-5 почек фото
1 шт в упаковке
код: 328512
956 76 грн. 1,195 95 грн.
Нет в наличии
Пион Jadwiga 3-5 почек фото
1 шт в упаковке
код: 328521
509 96 грн. 599 95 грн.
Нет в наличии
Пион Tecumseh фото
1 шт в упаковке
код: 328528
2
1,099 97 грн. 1,999 95 грн.
Нет в наличии
Пион White Lullaby фото
1 шт в упаковке
код: 328529
689 99 грн. 2,299 95 грн.
Нет в наличии
Юкка Gold Heart фото
1 шт в упаковке
код: 337159
2
149 95 грн.
Нет в наличии
Монарда Balmy Purple фото
1 шт в упаковке
код: 306020
2
59 95 грн.
Нет в наличии
Показать больше продуктов

Видео-инструкция посадки

Лучшие акции сезона

Отзывы, Саженцы и корневища растений в Харькове

Оставить отзыв
Рейтинг: 4.9/5 82 голоса
Івануц Вікторія,

Дуже вдячна вам за чудову роботу. Замовлення получила, все добре. Дякую за фрезії у подарунок. Буду і надалі замовляти у вас. Успіхів вам у роботі.

ответить на отзыв
Світлана,

Отримала замовлення дуже швидко. Дякую. Рослини упаковані дуже добре, з любов'ю. Всі живенькі добралися до моєї клумби. Мені подобається у вас все.

ответить на отзыв
Олена ,

Доброго дня! Замовляла лілії,дуже гарно упаковано,підписано. Посадили та будемо чекати цвітіння. Дуже вам велике дякую!

ответить на отзыв
Лилия,

покупала луковицы амарилиса,3 сорта.шикарные,крупные.уже через неделю расцветет один, еще пока со стрелками цветоносов по две! в луковице!!!!!!!!!спасибо

ответить на отзыв
Татьяна,

Получила посілку с анемонами и смородиной. Упаковка прекрасная, лучше, чем у всех, даже сравнения нет, растения в в отличной форме. Пользуюсь услагами єто прекрасной компании и всем рекомендую

ответить на отзыв
Інна,

Товари від них купую з задоволенням, правда я завжди хочу дуже багато і тому мені важко відмовитися від таких хороших рослин, які вони пропонують. З кожним роком стають уважнішими до клієнтів, цього року за мною закріпили працівника і вона допомагає мені з вибором

ответить на отзыв
Людмила ,

сегодня получила клубни георгин. сказать что удивлена, это ничего не сказать. ожидала пт одному маленькому клубеньку, а получила целое корневище. поставила пропащивать и буду любоваться красотой)))

ответить на отзыв
Любов,

Товари Флоріуму - ознака якості, принаймні для мене, бо пересвідчуюся в цьому впродовж уже 3 років, купуючи рослини і порівнюючи з рослинами інших продавців. Окрема вдячність колективу інтернет-магазину за доброчесність, індивідуальний підхід та уважне ставлення до кожного клієнта! Бажаю Флоріуму розвитку й успіхів на радість вдячним покупцям!

ответить на отзыв