Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Саженцы и корневища растений в Херсоне страница №2

-45%
Пион Krupke 13 фото
1 шт в упаковке
код: 328429
1
1,110 97 грн. 2,019 95 грн.
Заканчивается
-45%
Пион Clown фото
1 шт в упаковке
код: 328438
1
670 97 грн. 1,219 95 грн.
-45%
Пион Vanilla Schnapps фото
1 шт в упаковке
код: 328461
3
2,749 97 грн. 4,999 95 грн.
Заканчивается
-45%
Пион Pico фото
1 шт в упаковке
код: 328527
522 47 грн. 949 95 грн.
Показать больше продуктов

Видео-инструкция посадки

Лучшие акции сезона

Отзывы, Саженцы и корневища растений в Херсоне

Оставить отзыв
Рейтинг: 4.9/5 82 голоса
Івануц Вікторія,

Дуже вдячна вам за чудову роботу. Замовлення получила, все добре. Дякую за фрезії у подарунок. Буду і надалі замовляти у вас. Успіхів вам у роботі.

ответить на отзыв
Світлана,

Отримала замовлення дуже швидко. Дякую. Рослини упаковані дуже добре, з любов'ю. Всі живенькі добралися до моєї клумби. Мені подобається у вас все.

ответить на отзыв
Олена ,

Доброго дня! Замовляла лілії,дуже гарно упаковано,підписано. Посадили та будемо чекати цвітіння. Дуже вам велике дякую!

ответить на отзыв
Лилия,

покупала луковицы амарилиса,3 сорта.шикарные,крупные.уже через неделю расцветет один, еще пока со стрелками цветоносов по две! в луковице!!!!!!!!!спасибо

ответить на отзыв
Татьяна,

Получила посілку с анемонами и смородиной. Упаковка прекрасная, лучше, чем у всех, даже сравнения нет, растения в в отличной форме. Пользуюсь услагами єто прекрасной компании и всем рекомендую

ответить на отзыв
Інна,

Товари від них купую з задоволенням, правда я завжди хочу дуже багато і тому мені важко відмовитися від таких хороших рослин, які вони пропонують. З кожним роком стають уважнішими до клієнтів, цього року за мною закріпили працівника і вона допомагає мені з вибором

ответить на отзыв
Людмила ,

сегодня получила клубни георгин. сказать что удивлена, это ничего не сказать. ожидала пт одному маленькому клубеньку, а получила целое корневище. поставила пропащивать и буду любоваться красотой)))

ответить на отзыв
Любов,

Товари Флоріуму - ознака якості, принаймні для мене, бо пересвідчуюся в цьому впродовж уже 3 років, купуючи рослини і порівнюючи з рослинами інших продавців. Окрема вдячність колективу інтернет-магазину за доброчесність, індивідуальний підхід та уважне ставлення до кожного клієнта! Бажаю Флоріуму розвитку й успіхів на радість вдячним покупцям!

ответить на отзыв