Лилия Bamako (луковицы)

Лилия Bamako (луковицы)

Артикул: 203650
6
Количество в упаковке: 1 шт
Размер посадочного материала: 14/16
На складе: Нет в наличии
27 95 грн.
Преимущества данного сорта
 • Огромные цветки диаметром от 15 см
 • Изысканный и прекрасный запах
 • Цветет до 3 недель
27 95 грн.

Описание (Лилия Bamako)

Новинка! Світло-рожеві квітки з білою міткою і з жовтою смугою по центру пелюсток. Сильні стебла. Дуже ароматні квітки. Так виглядає ця лілія в розпал літа. Вона у всіх, без винятку, викликає захоплення! Ошатний екземпляр, який відноситься до Орієнтальним (Східним) гібридам. Кімнатні лілія, яка була виведена в Голландії. Вона з'явився на ринку завдяки компанії Lilycompany. Оригінатор: Mak Breeding Rights B.V., WIERINGERWERF, NL. Рік реєстрації: 2010.

Лілія Bamako (Бамако) введена в культуру зовсім недавно і може служити еталоном компактної лілії. Не володіючи яким-небудь одним особливим гідністю, але їй властивий цілий ряд привабливих рис: великі квіти незвичайного забарвлення, пишне цвітіння, запаморочливий аромат.

Квітконосні стебла досягають до 50 см у висоту. Листки сидячі або черешкові, темно-зелені, блискучі. Вони густо покривають квітконоси і ефектно контрастують з екзотичними квітками. Пильовики рудого відтінку. Квітки прості, шестипелюсткові, розміром зі столову тарілку: досягають до 17 см в діаметрі. Вони розташовані горизонтально по відношенню до квітконосі. Бутони, як свічки, салатово-рожеві. Довжина бутона становить 9 см. Пелюстки середні або довгі, зі злегка хвилястими краями.

Ви повинні пам'ятати, що ця лілія виливає інтенсивний аромат. Таким чином, незважаючи на те, що вона ідеально підходить для зрізання і довго стоїть у вазі, її запах, можливо, не сподобається всім членам вашої сім'ї.

Ця кімнатних орієнтальна або низькоросла лілія спочатку призначалася для контейнерної посадки. Але вона є також унікальною і корисною в саду. Рослина виглядає краще, коли воно в груповій посадці на передньому плані в бордюрі і в альпінарії. Не вимагає досить великої площі, а успішно може вирощуватися навіть на балконі і в кімнаті. Також вона є придатною для вигонки в тепличних умовах (forcing period: slow).

Культурні вимоги лілій настільки різноманітні, що можна дати тільки загальне керівництво. Умови, необхідні для вирощування лілій успішно, можна в цілому узагальнити:

 • прохолодне кореневе середовище в відкритому пористому ґрунті;
 • ідеальний дренаж;
 • притінення від жаркого сонця у їх коренів.

Ці умови можуть бути легко виконані, коли цибулини лілій висаджуються в трав'янистих бордюрах або серед азалій та рододендронів. У таких положеннях рослини захищені від холодних вітрів, і земля залишається прохолодною в тіні навколишніх рослин.

Лілії надзвичайно стійкі до посухи, але ніколи не повинні висихати. Вони також не хочуть сидіти в контейнері без дренажу, де дощик буде їх затоплять. Більшість лілій добре ростуть в горщиках. Переконайтеся, що все ще достатньо глибокі, щоб витримати ґрунт не менше 10 см над цибулиною і 3 см під цибулиною. Як землесуміші слід використовувати багатий гумусом компост. Влітку підгодуйте рідкими добривами. Видаліть вицвілі квіти в міру необхідності, але не скорочуйте весь стебло до осені. Пересаджувати в новий горщик кожні два роки.

Цибулини лілій, як правило, висаджують на глибину, яка приблизно в два рази перевищує висоту цибулини. Великі цибулини висаджують близько 15-20 см глибиною, і дрібні цибулини висаджують на глибину 10-15 см. Приблизна відстань між рослинами при посадці має бути в межах 30 см. Ґрунт повинен бути нейтральним, живильним і добре дренованим. У контейнер діаметром 15 см і висотою 25 см можна взяти 1-3 цибулини лілій, як одного сорту, так і різних. Якщо ви вирішили цибулини лілії купити, то інтернет-магазин Флоріум допоможе Вам зробити це дуже легко і зручно.

Купить Клубни и луковицы Лилия Bamako и оформить доставку почтой по всей территории Украины: Киев, Донецк, Харьков, Днепропетровск, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Тернополь, Ужгород, Кривой Рог, Луганск, Одесса, Херсон, Сумы, Чернигов, Черновцы, Львов, Полтава, Луцк, Кировоград, Черкассы, Хмельницкий, Симферополь, Севастополь, Винница, Житомир, Николаев, Ровно, Ялта, Мелитополь, Белая Церковь.

Продолжить чтение →

Особенности (Лилия Bamako)

Количество в упаковке 1 шт
Размер посадочного материала 14/16
Цвет цветка/плода Розовый
Глубина посадки 15 cм
Расстояние 20 см
Высота растения 50 cм
Потребность в солнце Солнце
Окрас листьев Зеленые
Тип продукта Луковицы или клубни
Влажность почвы Умеренно влажная
Условия полива Умеренный
Диаметр цветка/плода 15-20 см
Страна происхождения Нидерланды
Зона морозостойкости Зона 3-4
Запах Да
Подходит на срезку Да
Период цветения старт июль
Период цветения конец сентябрь

Посадка (Лилия Bamako)

Посадка.  Обязательным условием для успешного выращивания ориентальных лилий,  является глубокая посадка (15 - 20 см). Таким образом,  можно защитить луковицы от вымерзания зимой. Предпочитают плодородную почву, слабокислую. Хорошо растут на торфянистых почвах с добавлением песка и лиственного перегноя. При посадке в лунки обязательно нужно насыпать песок, смешанный с золой. Это предотвратит от загнивания донце луковички. Период  посадки – осень или весна.

Уход. Нуждаются в регулярных поливах, особенно в первой половине лета и после цветения. Не терпят избытка влаги. Очень важен правильный полив - только под корень и желательно утром, чтобы листья успели до ночи высохнуть. При поливе вечером очень быстро развивается серая гниль (ботритис). Высокие стебли нужно подвязать к опоре. Необходимо беречь от весенних и осенних заморозков: укрывать  нетканым материалом. Во время затяжных дождей, накрывать плёнкой. На зиму луковицы нужно выкапывать или укрывать лапником, слоем листвы или сухого торфа.

До посадки луковицы нужно хранить в прохладном месте.  Оптимальная температура хранения – около 0 градусов.

Продолжить чтение →

Отзывы 5 (Лилия Bamako)

Добавить отзыв

Спасибо за прекрасный посадочный материал!

ответить на отзыв

Без подкормок цветет плохо, особенно на второй год.

ответить на отзыв

Зимует в открытом грунте хорошо, но чувствительна к плодородию почвы.

ответить на отзыв

Будьте спокойны за свой заказ

Покупая у нас, Вы ничем не рискуете
Честная гарантия возвращения денег
Высокие европейские стандарты
Тщательная проверка каждого растения
Новая система хранения
Безопасная и быстрая доставка
Экономия ваших денег
Денежные бонусы с каждой покупки
Правильный отбор
Все растения идеально принимаются в любом регионе Украины
Соответствие всех сортов
Гарантируем соответствие фото товара и выращенного растения

Доставка

Доставка

 • Новая Почта
 • УкрПошта
 • Доставка в руки

Оплата

 • Наличными при получении
 • Онлайн-оплата банковской карточкой
 • Частичная предоплата

ТОП-акции и новинки сезона


Количество в упаковке: 1 шт
Размер посадочного материала: 14/16
На складе:: Нет в наличии
27 95 грн.