посадочный материал  декоративных растений почтой
Close [x]
Посмотреть весь каталог?
Добавление товара в корзину

Купити насіння гібіскуса - насолодитися рослиною для гармонізації відносин

Гібіскус (Hybiscus) - рослина чагарникова, що відноситься до родини мальвових. Він широко розповсюджений у тропічних районах Землі, а також добре росте у відкритому грунті в Криму, Молдавії, Середній Азії, на Кубані і Кавказі. Цей рід налічує близько 300 видів, серед яких знайдуться і однорічні трав'янисті, і багаторічні чагарникові рослини як вічнозелені, так і листопадні. Рослина гібіскус, будь то гібіскус сірійський або гібіскус трав'янистий, досить невибаглива, вона добре себе почуває і цвіте при яскравому освітленні і помірній температурі.

Вирішивши купити гібіскус, пам'ятайте прості правила догляду - регулярний і щедрий полив, а також обприскування листя у спекотну погоду. Популярний в Україні гібіскус садовий звичайно представлений сортами Китайська троянда, з великими червоними квітами, і Розою сирійською, що досягає трьох метрів у висоту. Останній сорт має квіти до 12 см в діаметрі досить різноманітних форм і забарвлення. Каталог гібіскусів ознайомить з такими сортами цієї рослини і спростить вибір природної краси для вашого саду.

В кінці 40-х років XX століття був виведений гібіскус трав'янистий. Селекціонер Ф. Русанов створив морозостійкі високорослі рослини з великими суцвіттями, що володіють високими декоративними якостями. Гібіскус сірійський - квітка любові і пристрасті. Його радять розводити тим, хто ще не зустрів свою «половинку», або бажає зміцнити існуючі відносини.

Якщо ви бажаєте посадити вдома гібіскус і замучилися пошуками надійних магазинів, вбиваючи запити «гібіскус купити київ» або «купити насіння гибискуса», вважайте, що ідеальний варіант ви вже знайшли. Можете не сумніватися в тому, що виростите красивий гібіскус - купити у Києві насіння цієї рослини ви можете, звернувшись в інтернет магазин Флоріум.

Доставка гибискуса по всей Украине ( Киев, Донецк, Харьков, Днепропетровск, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Тернополь, Ужгород, Кривой Рог, Луганск, Одесса, Херсон, Сумы, Чернигов, Черновцы, Львов, Полтава, Луцк, Кировоград, Черкассы, Хмельницкий, Симферополь, Севастополь, Винница, Житомир, Николаев, Ровно, Ялта, Мелитополь, Белая Церковь.)