Саджанці гібіскусів

Надзвичайно красивий гібіскус в пору цвітіння, коли весь кущ нагадує яскравий букет. Його квіти найрізноманітніших забарвлень - білі, червоні, рожеві, жовті, фіолетові і блакитні. Але це ще не все. Квітки відрізняються не тільки яскравими відтінками, а й формами: вони бувають простими і махровими. Багато сортів мають строкате листя. Сирійський гібіскус - рослина-довгожитель. У сприятливих умовах доживає до 100 років. Ви можете недорого купити саджанці, які поставляємо із зарубіжних розплідників. Це щеплені рослини в контейнерах (ЗКС) або з відкритою кореневою системою (ВКС), а не живці з коренем. Також в наявності рослини, отримані методом розмноження in-vitro.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ГІБІСКУСІВ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Гібіскус

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 12 голоса

Мій гібіскус від Флоріум!

відповісти на відгук
Olga,

Який це сорт? Дуже гарний

Красивые огромные цветы. Выросли этим летом с кореша. Высота до 1м. Надеюсь перезимуют и снова будут радовать нас своими цветами.

відповісти на відгук

гібіскус травянистий . придбала позаминулого року 1 саджанець гібіскуса сирійського для експерименту, чи приживеться. Перший рік кущ був слабенький, бо весна видалась пізньою і холодною. зате цьогоріч розцвів на славу. Квіти шикарні, ваблять до себе красою . На Шепетівщині мало хто і має такі. Всі питають, де придбала. Порадила "Флоріум". Другий саджанець придбала восени минулого року. перезимував гарно. Кущик ще слабенький, але вже цвіте. Сподіваюсь, що наступного року буде таким же, як і попередній

відповісти на відгук

Самый крупный цветок в моём цветочном хозяйстве. 24 см в диаметре. Потрясающе. Открывающийся бутон мне напомнил пирожное «корзинка»

відповісти на відгук

Сирійський гібіскус з Флоріуму став видною прикрасою мого саду. І не тільки він - потихеньку, практично з початку діяльності Флоріуму, отримую новенькі рослини належної якості. Впевнена: і надалі буду залишатись з вами.

відповісти на відгук

Гібіскус: особливості вирощування. Доставка саджанців гібіскуса поштою

Гібіскус (Hybiscus) - рослина чагарникова, що відноситься до сімейства мальвових. Він широко поширений в тропічних районах Землі, а також добре росте у відкритому грунті в Криму, Молдавії, Середній Азії, на Кубані і Кавказі. Цей рід налічує близько 300 видів, серед яких знайдуться і однорічні трав'янисті, і багаторічні чагарникові рослини як вічнозелені, так і листопадні. Рослина гібіскус досить невибаглива, вона добре себе почуває і цвіте при яскравому освітленні та при помірній температурі.

Вирішивши купити гібіскус, пам'ятайте прості правила відходу - регулярний і щедрий полив, а також обприскування листя у спекотну погоду. Популярний в Україні гібіскус садовий звичайно представлений сортами Китайська троянда, з великими червоними квітами, і Трояндою сирійською, що досягає трьох метрів у висоту. Останній сорт має квіти до 12 см в діаметрі досить різноманітних форм та забарвлення.

Наприкінці 40-х років XX століття був виведений гібіскус трав'янистий. Селекціонер Ф. Русанов створив морозостійкі високорослі рослини з великими суцвіттями, що володіють високими декоративними якостями. Гібіскус - квітка любові і пристрасті. Його радять розводити тим, хто ще не зустрів свою «половинку», або бажає зміцнити існуючі відносини.

Дізнатись яка ціна саджанці чагарників, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.