Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Субстрати і торф

Субстрати і торф - це основа землесуміші. Субстрат складеться з декількох компонентів. Залежно від призначення субстрату в нього можуть входити торф з різних шарів, садова земля і пісок. Кожен з цих компонентів надає суміші певні властивості. Субстрати створені з метою отримання максимального врожаю культури високої якості. Торф - це продукт неповного розкладання залишків рослин в болотних умовах. Це повністю органічна речовина без хімічних добавок. Він відмінно підходить для вирощування рослин в контейнерах і горщиках, а також для використання в тепличних умовах. Торф завжди використовується як доповнював до суміші.

«КАТАЛОГ СУБСТРАТІВ І ТОРФУ»


Торф горщик 60х60мм фото
Арт: 803701
К-ть в упаковці: 10 шт
На складі: 43 шт.
Ціна Ціна за упаковку
15 95 грн.
Торф горщик 80х80мм фото
Арт: 803702
К-ть в упаковці: 10 шт
На складі: 89 шт.
Ціна Ціна за упаковку
23 95 грн.
Таблетка торф'яна в сітці d 27 мм фото
Арт: 803602
К-ть в упаковці: 20 штук
На складі: 11 шт.
Ціна Ціна за упаковку
48 95 грн.
Таблетка торф'яна в сітці d 36 мм фото
Арт: 803603
К-ть в упаковці: 20 штук
На складі: 50 шт.
Ціна Ціна за упаковку
52 95 грн.
Таблетка торф'яна в сітці d 42 мм фото
Арт: 803604
К-ть в упаковці: 20 штук
На складі: 36 шт.
Ціна Ціна за упаковку
64 95 грн.
Субстрат Орхідея 0,8 л фото
Арт: 803902
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 11 шт.
Ціна Ціна за упаковку
18 95 грн.
Торф горщик квадратний 60х60мм фото
Арт: 803705
К-ть в упаковці: 10 штук
На складі: 23 шт.
Ціна Ціна за упаковку
24 95 грн.

Субстрати і торф: особливості використання. Доставка субстратів і торфу поштою

Для сприятливого проростання рослин потрібно не тільки достатня кількість тепла, світла і вологи, а й відповідний склад землі. Тому найчастіше для декоративних рослин використовують спеціальні субстрати, які мають певний склад і властивості для окремо взятої рослини. У виборі таких сумішей величезне значення має реакція ґрунтового розчину і відношення до неї рослин. Наприклад, слабокислий грунт відмінно підійде для цикламену, бегонії і фуксії. Кислі грунти надають перевагу азалії і сенполії. Більшості рослин підходить нейтральна грунт (гвоздика, спаржа, лілія). Нейтральної є дернова земля, яка заготовляється на чорноземах.

Купити субстрат Ви можете у нас оптом чи вроздріб в Києві.

Для виготовлення більшості ґрунтових сумішей використовують торф. Оскільки він володіє невеликою кислотністю, додає суміші гігроскопічність, рихлість і здатний поліпшити фізичні властивості інших земляних сумішей. Також широкого розповсюдження набули торф'яні брикети. Вони відмінно підходять для розсади, в них просто регулювати вологість, завдяки чому коріння можуть дихати і стає з кожним поливом все міцніше. Тому якщо Ви хочете домогтися максимальних результатів у вирощуванні розсади тоді варто купити торф.

Також не можна не відзначити дивовижні властивості кокосового субстрату. Це органічний продукт, який володіє дивовижною здатністю утримувати воду (волокна нагадують губку) протягом тривалого часу. В цьому субстраті верхній шар завжди залишається сухим, що запобігає можливість появи грунтового грибка. Він в складі містить необхідну кількість калію і фосфору для нормального живлення рослин.

Субстрати для орхідей найчастіше складаються з великої кори і пінопласту. Завдяки такому складу грунт швидко просихає і не дає можливість рослині загинути.

Ми здійснюємо продаж всіх видів субстратів за найкращою ціною.

Купити грунтову суміш Ви можете в нашому інтернет-магазині. У нас в каталозі представлено багато видів сумішей за найнижчою вартістю. Доставка обраного товару здійснюється поштою по всіх містах України.

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити садовий інвентар оптом, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити торфосуміш по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Відгуки, Субстрати і торф

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :