Субстрати і торф

Субстрати і торф - це основа землесуміші. Субстрат складеться з декількох компонентів. Залежно від призначення субстрату в нього можуть входити торф з різних шарів, садова земля і пісок. Кожен з цих компонентів надає суміші певні властивості. Субстрати створені з метою отримання максимального врожаю культури високої якості. Торф - це продукт неповного розкладання залишків рослин в болотних умовах. Це повністю органічна речовина без хімічних добавок. Він відмінно підходить для вирощування рослин в контейнерах і горщиках, а також для використання в тепличних умовах. Торф завжди використовується як доповнював до суміші.

«КАТАЛОГ СУБСТРАТІВ І ТОРФУ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Субстрати і торф

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 14 голоса

Быстро все доставили. Уже начала высадку. Горшки хорошие. Рекомендую интернет-магазин Флориум юа!

відповісти на відгук

Хорошие горшочки и таблеточки) Спасибо! Качество лучшее на всем украинском рынке! И самый честный магазин, что встречала.

відповісти на відгук

Закупаю здесь все для рассады, выращивания саженцев и высадки. Качество пока не разу не подводило. Магазин нравится.

відповісти на відгук

Получила посылку с цветами и пару пакетиков Вермикулита. Все супер - качеством как всегда можно даже похвастать! Флориум, Вы умнички!

відповісти на відгук

Субстатом довольна - чистый, хорошо просушенный. без лишних примесей и плесени. Рекомендую! И еще очень понравилось качество цветка - орхидею в этот раз не заказывала - взяла антуриум - он великолепен!

відповісти на відгук

Сейчас закупаюсь для рассады. Уже четыре года подряд здесь беру. Качество может поменяться только в лучшую сторону. Флориуму доверяю и покупку семян и удобрений - во всем хороши!

відповісти на відгук

Каждый год беру горшочки - отличный состав, не остаются, разлагаются и дают старт для здоровой рассады.

відповісти на відгук

Закупаем постоянно здесь горшочки - качество каждый год отличное! Спасибо!

відповісти на відгук

Хорошая кора - рекомендую! Взяла еще и удобрения и пару цветков. Если все будет цвести и радовать, весной скуплюсь по крупному

відповісти на відгук

Отличный выбор сопутствующий товаров. Рекомендую. Упаковка и доставка продуманные - даже горшочки приходят без единой трещины.

відповісти на відгук

Субстрати і торф: особливості використання. Доставка субстратів і торфу поштою

Для сприятливого проростання рослин потрібно не тільки достатня кількість тепла, світла і вологи, а й відповідний склад землі. Тому найчастіше для декоративних рослин використовують спеціальні субстрати, які мають певний склад і властивості для окремо взятої рослини. У виборі таких сумішей величезне значення має реакція ґрунтового розчину і відношення до неї рослин. Наприклад, слабокислий грунт відмінно підійде для цикламену, бегонії і фуксії. Кислі грунти надають перевагу азалії і сенполії. Більшості рослин підходить нейтральна грунт (гвоздика, спаржа, лілія). Нейтральної є дернова земля, яка заготовляється на чорноземах.

Купити субстрат Ви можете у нас оптом чи вроздріб в Києві.

Для виготовлення більшості ґрунтових сумішей використовують торф. Оскільки він володіє невеликою кислотністю, додає суміші гігроскопічність, рихлість і здатний поліпшити фізичні властивості інших земляних сумішей. Також широкого розповсюдження набули торф'яні брикети. Вони відмінно підходять для розсади, в них просто регулювати вологість, завдяки чому коріння можуть дихати і стає з кожним поливом все міцніше. Тому якщо Ви хочете домогтися максимальних результатів у вирощуванні розсади тоді варто купити торф.

Також не можна не відзначити дивовижні властивості кокосового субстрату. Це органічний продукт, який володіє дивовижною здатністю утримувати воду (волокна нагадують губку) протягом тривалого часу. В цьому субстраті верхній шар завжди залишається сухим, що запобігає можливість появи грунтового грибка. Він в складі містить необхідну кількість калію і фосфору для нормального живлення рослин.

Субстрати для орхідей найчастіше складаються з великої кори і пінопласту. Завдяки такому складу грунт швидко просихає і не дає можливість рослині загинути.

Ми здійснюємо продаж всіх видів субстратів за найкращою ціною.

Купити грунтову суміш Ви можете в нашому інтернет-магазині. У нас в каталозі представлено багато видів сумішей за найнижчою вартістю. Доставка обраного товару здійснюється поштою по всіх містах України.

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити садовий інвентар оптом, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити торфосуміш по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).