Книги по садівництву

Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

«КАТАЛОГ КНИГ»


Книга
код: 801301
1 штука в упаковці
24,95 грн.
Нема в наявності

Корисні книги про рослини - садові і кімнатні

Сайт компанії Флоріум - справжня знахідка для садівників та любителів кімнатних рослин, адже тут можна замовити насіння, цибулини, саджанці та інвентар. Крім того, на сайті пропонуються книги про рослини. Придбання такої спеціалізованої літератури - відмінне рішення для тих, хто тільки вирішив зайнятися садівництвом, адже книга про рослини від Флоріум розкриє всі секрети догляду за садом і городом.

Багато цікавого допоможуть дізнатися електронні книги про рослини і тим, у кого вже є досвід по догляду за присадибною ділянкою. Приміром, ви з'ясуєте, як правильно висаджувати і виробляти вигонку рідкісних і «примхливих» сортів. Почерпнувши секрети садівництва з літератури, пропонованої компанією Флоріум, ви дуже швидко досягнете того, що сад буде плодоносити, а клумба радувати пишним цвітом.

Не варто забувати і про те, що книга - найкращий подарунок. Якщо ви підшукуєте презент любителю квітів, відмінне рішення - Червона книга. Її також можна замовити на сайті компанії Флоріум. Ця інформація буде особливо корисна тим, хто любить збирати лікарські трави - ви можете дізнатися, які рослини Червоної книги виростають у вашій області.

Наша компанія пропонує якісну сучасну літературу - пізнавальну і з порадами по садівництву. Купуйте наші книги в подарунок або для себе - це чудова можливість дізнатися більше про плодових і декоративних рослинах. Корисні поради по догляду за садом полегшать роботу, щоб отримувати від садівництва справжнє задоволення.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :


Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Mage_Core_Model_Config_Element' is not allowed in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0