Препарати для дезінфекції

Препарати для дезінфекції - це біологічні препарати для очищення каналізацій, вигрібних ям і ін. Препарат містить корисні бактерії і ферменти, які розщеплюють шкідливі органічні сполуки на воду і прості речовини. Біологічні препарати, в результаті розщеплення складних органічних сполук, перетворюють їх в прості речовини і воду, а отримані відходи у вигляді мулу можна застосовувати як добрива для саду і городу. Біологічні засоби очищення знищують неприємні запахи з каналізацій.

«КАТАЛОГ ПРЕПАРАТІВ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ »


Відгуки, Препарати для дезінфекції

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Актуальное дополнение для дачников! Спасибо, что все можно сразу заказать в одном месте!

відповісти на відгук

Брали для ямы - работает на 100%. Не нужно париться с вызовом машины для выкачки. Рекомендую!

відповісти на відгук

Препарати для дезінфекції: використання і застосування. Доставка препаратів для дезінфекції

Більшість власників приватних будинків і дачних ділянок, що мають вигрібну яму, часто стикаються з проблемою правильної та безпечної її утилізації. Грамотно підібрані засоби для дезінфекції вигрібних ям і каналізаційних стоків гарантують відмінний результат і дозволяють прискорити розкладання фекального осаду. Сьогодні застосовуються два методи очищення подібних стоків. Це механічні та хімічні засоби. У першому випадку виконується відкачування вод, проводити яке повинні тільки кваліфіковані спеціалісти. У другому випадку допустимо самостійне використання хімічних препаратів для дезінфекції. Вони використовуються для якнайшвидшого видалення продуктів життєдіяльності, а також переробки органічних відходів. Для домашнього застосування на дачних ділянках гарним вибором є:

• Біопрепарат Джерело. Це багатокомпонентний комплекс ферментів і біоактивних мікроорганізмів. Він прекрасно справляється з неприємними запахами, очищає стінки септика, значно покращує дренаж. Використовувати препарат рекомендують щомісяця.

• Біопрепарат Водограй. До його складу входять мікроорганізми виключно природного походження. У процесі його використання очікуваний ефект (зникнення запаху) настає через 2 тижні. Повна переробка бактерій займає близько 2-4 місяців.

В Україні великого поширення набули також біопрепарати для ставків і озер. Вони допомагають очистити будь-які водойми від синьо-зелених водоростей. Завдяки своєму натуральному складу вони не утворюють шкідливих токсичних речовин і є абсолютно безпечними та екологічно чистими.

Сучасний біопрепарат для вигрібних ям, септиків і туалетів можна застосовувати не тільки для дезінфекції. Такий засіб використовується для видалення неприємного запаху на ділянці, очищення грунту та стічних вод. Крім того, якісні хімічні засоби для дезінфекції туалетів не бояться домішок хлору і жорсткої води. Тому вони можуть бути використані в різних умовах.

Продаж хімічних препаратів для дезінфекції

Інтернет магазин Флоріум пропонує широкий вибір різних дезінфікуючих засобів, які стануть незамінними для власників дачних ділянок. Всі препарати, купити які можна оптом і в роздріб, мають високу якість і доступні ціни. Доставка товару по Києву та іншим містам України здійснюється поштою.

Купити садовий інвентар можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Доставка і купити препарати для дезінефекціі по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).