Хвойні дерева і чагарники

Хвойні дерева - це вічнозелені рослини, які надають ландшафту якийсь шарм. Найцікавіше, що вони можуть бути найдивовижніших форм. Навіть серед рослин одного виду зустрічаються сорти, форма зростання яких сильно відрізняється від звичної. Є дві групи хвойних дерев: ті, які добре ростуть в холодних кліматі (сосна, ялиця, їли) і теплолюбні (кипарис і кедр). Пропонуємо купити недорого саджанці із зарубіжних розплідників, і гарантуємо, що ви отримаєте якісні рослини.

«КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ ХВОЙНИХ ДЕРЕВ»


Кращі сорти хвойних дерев

Ялівець Meyeri фото
код: 541009
1 шт в упаковці
109 95 грн.
Туя Teddy фото
код: 522006
1 шт в упаковці
99 95 грн.
Туя Aurea Nana фото
код: 522007
1 шт в упаковці
2
99 95 грн.
Туя Gelderland фото
код: 522011
1 шт в упаковці
2
94 95 грн.
Туя Yellow Ribbon фото
код: 522014
1 шт в упаковці
1
99 95 грн.
Туя Cancan фото
код: 522026
1 шт в упаковці
99 95 грн.
Показати більше продуктів

Відгуки, Хвойні дерева

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Професійно, люб'язно, швидко. Саджанці хвойних дерев добре запаковані та марковані. Вони прибули в хорошому стані.

відповісти на відгук

2 роки назад 5 хвойних саджанців, отриманих від Флоріум, стали першими поселенцями біля батьківського будинку, де раніше росли кущі смородини. Колекція доповнилася у минулому році і милує око в усі пори року. Доглядати за ними легко: 1 раз на рік підсипаю ґрунт з хвойного лісу, весною і восени підживлюю один раз мінеральними добривами і , вже для суцільного задоволення, "дощую" ввечері в спекотні дні. Дякую , Флоріум!

відповісти на відгук

Хвойні дерева і чагарники: види і сорти. Доставка саджанців хвойних дерев і чагарників поштою

Сьогодні у формуванні ландшафтного дизайну або просто в оздобленні дачної ділянки широко використовуються хвойні чагарники і дерева. Серед достатку в саду вони виділяються вічнозеленими голками або лускатими листям, які ніколи не обсипаються і не втрачають своє забарвлення. Серед хвойників популярними стали ялиця, ялівець і туя. Деякі представники цієї групи рослин можуть досягати у висоту більше 4 метрів, але більшість чагарників виростають не більш одного метра.

Купити саджанці хвойних рослин Ви можете у нас оптом чи вроздріб в Києві. Також у нас представлені кращі сорти цих дивовижних рослин.

Хвойні дерева і чагарники, як і будь-які інші рослини, вимагають до себе певного догляду. Молоді саджанці чагарників необхідно поливати в міру висихання земляного покриву. Також деякі види потрібно під час підрізати і правильно формувати крону дерева. У підгодівлі рослини практично не потребують, оскільки вони не скидають щороку листя і не вимагають відновлення поживних речовин. Але для нормального росту можна використовувати мінеральні добрива. Необхідно ретельно видаляти багаторічні бур'яни поблизу рослини і проводити регулярне розпушування грунту. Також своєчасна обробка дерев спеціальними препаратами допоможе вберегти їх від шкідників і хвороб. Хвойні рослини дуже довговічні, просто для продовження їхнього життя потрібно докласти трохи зусиль і турботи.

Інтернет-магазин Флоріум пропонує купити саджанці декоративних чагарників поштою за найвигіднішими цінами. У нас в каталозі Ви можете замовити цікавлячий вас вид чагарнику і оформити доставку товару поштою в будь-який куточок України. За допомогою декоративних чагарників Ваш сад придбає нову і вічнозелену життя.

Доставка і купити хвойні дерева і чагарники по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Наш магазин надає вам можливість купити насіння, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.