БЕЗКОШТОВНІ ПОДАРУНКИ ВІД ФЛОРІУМ

 

Ми завжди намагаємось запропонувати Вам кращу пропозицію на ринку. Часто ми пропонуємо Вам настільки багато акцій, бонусів, та подарунків, що можна легко розгубитись. Саме тому, ми підготували для вас лист, в якому зібрали всі актуальні способи економії на покупках у Флоріум.
Ми навчимо Вас, як зберегти Ваші кошти!

СПОСІБ 1 "ПОДАРУНКИ СЕЗОНУ"

Кожен новий квітковий сезон ми даруємо подарунки до замовлення. Їх отримати дуже просто:

Подарунок. Робіть замовлення на суму від 1999 грн і отримуйте  БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ

 *Сума замовлення не враховує суму доставки
**На одного клієнта можливий тільки один набір подарунків у сезон. 

СПОСІБ 2  "БОНУСНА СИСТЕМА ФЛОРІКИ"

Як працює кешбек?
В залежності від суми замовлення, яке Ви зробили на сайті, Вам будуть нараховуватися бонусні бали. Бонусні бали називаються «Флорики»  1 Флорик = 1 грн

Де їх можна використовувати?
Накопичені Флорики Ви зможете витратити у корзині, як знижку, коли будете оформляти наступне замовлення. Всі Флорики будуть нараховуватися у вас у особистому кабінеті.

СПОСІБ 3 "ПРОГРЕСИВНА ЗНИЖКА"

На кожен наш товар діють додаткові знижки до -15% при купівлі від 2-х і більше упаковок одного сорту! Все дуже просто, чим більше упаковок одного сорту Ви замовите, тим більшу знижку отримаєте.

СПОСІБ 4 "ВІДЕО-ВІДГУКИ"

Зніміть відео-розпакування замовлення на Ваш телефон, яке Ви зробили на сайті Florium.ua. На відео детально розкажіть свої враження про товар та виставте його на свою особисту сторінку у Фейсбук та отримайте 200 грн на ваш бонусний рахунок. Детальніше про акцію тут

СПОСІБ 5 "ЗНИЖКА 150 ГРН" (ЯКЩО ВИ НОВИЙ КЛІЄНТ)

1) Бонусні 150 гривень можуть отримати нові клієнти при першому замовленні на суму від 700 гривень. (без урахування суми доставки)

2) Даний промокод НЕ ПОТРІБНО ВВОДИТИ НА САЙТІ, а просто дочекатись дзвінка оператора і продиктувати його під час узгодження замовлення.

Вирощуйте свої мрії разом з FLORIUM.UA!