Паркові троянди

Троянда Westerland фото
Арт: 512144
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 90 шт.
Ціна Ціна за упаковку
69 95 грн.
Троянда Excalibur фото
Арт: 512158
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 64 шт.
Ціна Ціна за упаковку
74 95 грн.
Троянда Red Eden Rose фото
Арт: 512161
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 63 шт.
Ціна Ціна за упаковку
74 95 грн.

Відгуки, Паркові троянди


Паркові троянди: особливості вирощування. Доставка паркових троянд поштою

Улюблена багатьма садівниками квітка - троянда має велике число різновидів, серед яких чималий інтерес викликають паркові троянди. По суті своїй - це окультурені шипшини, завдяки численним селекціям перетворені на декоративну, красиву, пишноквітучу рослину. Головні переваги паркових троянд - це морозостійкість, завдяки якій кущі чудово зимують без укриття і найширший спектр кольорів.

Мало того, паркова троянда буває як звичайна, так і махрова, причому квітка може мати до 150 пелюсток, враховуючи, що розташовуються вони на кущі досить щільно, квітуча рослина виглядає просто приголомшливо.

Паркові троянди радують цвітінням з червня по вересень, добре виглядають як в групі, так і соло, незмінно привертаючи до себе увагу. Кущі бувають різних розмірів, висотою в середньому 1,5 м. Вони добре піддаються формуванню, тому крона може мати практично будь-який вигляд. Обрізка паркових троянд - не тільки предмет дискусії садівників і селекціонерів, вона стала причиною для своєрідної класифікації. Існують різновиди цієї рослини, які зовсім не потребують обрізки, ті які вимагають часткової, формуючої обрізки і ті, які обрізати необхідно щорічно і обов'язково. Залежить така потреба від способу формування нових пагонів.

Найважливіший етап життя паркових троянд - це посадка і наступні один-два роки, коли молода рослина вкорінюється, набирається сил, починає цвісти. Саджанці паркових троянд краще висадити на відкритому сонячному місці, ця рослина дуже світлолюбна. Сонце йому необхідно для пишного цвітіння і нормального існування. Посаджена в тіні дерев ця троянда може навіть загинути.

Посадка паркових троянд проводиться у вересні, щоб до заморозків рослина змогла вкоренитися. Не зайвим буде, якщо першу зиму молодий кущик проведе в укритті, це може бути горбик землі висотою 25см, розрівняти який можна буде в середині квітня. З основних моментів догляду варто відзначити необхідність підгодівлі, особливо молодих кущів, 3-4 рази за літо і полив, який повинен бути не стільки частий, скільки глибокий.

Купити паркові троянди сьогодні пропонують багато розплідників, але інтернет магазин Флоріум ще й гарантує високу якість пропонованого посадкового матеріалу, а також забезпечує швидку і зручну доставку поштою по всій Україні. В додаток до комфорту - привабливі ціни і партії будь-якого розміру від оптових до роздрібних.

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити саджанці троянд поштою дешево, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити паркові троянди по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :