Канадські троянди (саджанці)

Канадські троянди, як правило, стійкі в екстремальних кліматичних умовах (від -30 ° С до -40 ° С) і не страждають від хвороб. Вони не тільки здатні витримати холодні канадські зими, але також будуть процвітати в районах з жарким і вологим літом. Більшість з них цвітуть постійно. Вимагають легкого догляду. Вимоги до обрізку кущів мінімальні. Ідеально підходять для початківця садівника. Ви можете недорого купити саджанці чагарникових і плетистих троянд. Поставляємо із зарубіжних розплідників. Всі саджанці - це щеплені рослини в контейнерах (ЗКС) або з відкритою кореневою системою (ВКС), а не живці з коренем.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ КАНАДСЬКИХ ТРОЯНД»


Троянда Felix Leclerc фото
код: 512154
1 шт в упаковці
39 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Канадські троянди

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Надійний магазин! Третій сезон - я отримую здорові, високі, розлогі чагарники, з великими квітами! Зараз хочу замовити канадські троянди.

відповісти на відгук

Троянди у Флоріумі брала переважно в сезон розпродажу. Прийнялись всі, три троянди вже цвіли. Пересорту поки що не було. Колективу всього найкращого!

відповісти на відгук

Канадські троянди: кращі сорти. Доставка канадських троянд поштою

Впевнено завойовують європейський ринок канадські троянди. І хоча вітчизняні квітникарі познайомилися з ними недавно, вони багатьом припали до душі. При мінімальних трудовитратах виростають сильні, густо вкриті листками навіть на нижніх пагонах, кущі. Цвітіння рясне, тривале. Квітки середнього розміру, гарної форми. Палітра забарвлень різноманітна - від білого до темно-пурпурового кольору. Аромат ніжний, у деяких сортів відсутній.

Особливості канадських троянд

Умовно троянди канадської селекції поділяють на дві групи:

  • Parkland - кущі прямостоячі, квітки напівмахрові і махрові;
  • Explorer - плетисті троянди з простими і напівмахровими квітками.

До переваг слід зарахувати імунітет до хвороб, часто вражаючих троянди (борошниста роса, чорна плямистість). А також здатність зимувати, задовольняючись лише сніговим укриттям, при морозах 35-400С. Якщо окремі пагони промерзають, чагарник в цілому здатний до швидкого відновлення. Догляд елементарний - полив в посуху, підживлення, обрізка. Тому купити саджанці канадських троянд і створити прекрасні квіткові композиції в саду може навіть початківець любитель.

Придбання саджанців

З розвитком системи продажів через інтернет, широкому колу споживачів стали доступні найбільш рідкісні та екзотичні рослини.

Магазин «Флоріум» існує більше 10 років, спеціалізуючись на реалізації посадкового матеріалу. Зареєструвавшись на сайті, можна купити канадські троянди вподобаних сортів. Широкий асортимент розширює простори для вибору. Вартість відповідає якості, діють економ пропозиції. Регулярно проводяться акції, що дозволяють заощадити від 10 до 40% початкової ціни.

Троянди поштою купити, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.