Еритроніум

Еритроніум - це багаторічна цибулинна рослина. Пряме стебло, на верхівці якого утворюються квітки (1-6 шт.). Квітки, пониклі жовті, білі, рожеві, рідше червоні. Складаються з шести опадаючих листочків, внизу утворюють дзвоникоподібну трубку, вгорі – розходяться і загинаються назовні. Рослина цвіте ранньою весною. Еритроніум ще називають «кандик» - за формою цибулин, які чимось нагадує собачий клик. Всі наші рослини вирощені в Голландії.

 

Еритроній Kondo фото
Арт: 215006
К-ть в упаковці: 1 луковица
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
24 95 грн.
Детальніше

Відгуки, Еритроніум


Еритроніум: доступні ціни. Доставка цибулин еритроніуму поштою

Кандик або Еритроніум (Erithronium) відноситься до сімейства Лілійні (Liliáceae); має гарне стебло з яскравими квітками. Кандик поширений переважно в Північній Америці, а також в помірній та субтропічній зонах Північної півкулі. Еритроніум можна купити в нашому магазині, каталог якого багатий різноманітними сортами цієї прекрасної рослини. Крім того, насіння або дітки такої чудової рослини мають перевірену і гарантовану схожість. Це трав'яниста багаторічна цибулинна рослина виростає від 10-45 см заввишки з прямим м'ясистим стеблом.

Кандик має пониклі квітки, які забарвлені в найрізноманітніші відтінки: від білого, рожевого, пурпурного, до жовтого. Квітки розпускаються ще на початку весни - березень-квітень, а вже на початку літа надземні пагони Еритроніуму починають відмирати. Кандик купити - це означає купити для свого саду прекрасну яскраву рослину, яка не тільки дуже проста у догляді, але й має ніжний і приємний аромат квіток. Ця квітка чудово виглядає в саду і з іншими цибулинними рослинами і чудово підходить для висаджування у вазони, альпінарії, квітники тощо.

Кандик відає перевагу рости на затінених ділянках, десь під деревами або з північної сторони будівель. Любить кислі, легкі, помірно зволожені ґрунти, а також не переносить застою води.

Зазвичай це зимостійка рослина і не вимагає укриття на зиму, може рости на одному місці 4-6 років без пересаджування.

Кандик (Еритроніум) - невибаглива рослина, яка не вимагає особливого догляду і цілком задовільняється природними умовами. Рослина дуже стійка до хвороб і шкідників.

Каталог інтернет магазину Флоріум пропонує купити цибулинні квіти поштою, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка еритроніумів в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :