посадковий матеріал  декоративних рослин поштою
Close [x]
Розпродані товари?
Додавання товар у кошик

Відгуки, Гейхери

Залишіть відгук про цю категорію

Напишіть власний відгук про Гейхери


Ви пишете відгук: Гейхери

Рейтинг *
Псевдонім*
E-mail*
Відгук* Добавити фото
Прикріпленні фото
  * Обов'язкові поля


Багаторічник гейхера, або як ще її називають Heuchera, являє собою не просто кореневищні високі рослини з дивовижним мереживним цвітінням. В першу чергу, квітка гейхера завдяки яскравій, різноманітнїй і вельми насиченій колірній гамі є унікальним декоративним елементом і неперевершеною дизайнерською родзинкою для будь-якого ландшафту.

Відзначимо, що під час періоду цвітіння рослина випускає квітконоси, що досягають 70 сантиметрів в довжину, а листя гейхери, які можуть бути самих різних відтінків і форм, зазвичай збираються в прикореневі «розетки», тому настільки незвичайні красиві багаторічники традиційно використовують в паркових зонах і всіляких квітниках. До речі, назва гейхера дано на честь професора ботаніки та медицини JH von Heucher, а останнім часом рід рослини налічує вже більше 65 видів, що дає можливість садівникам купити гейхеру у відповідності зі своїми бажаннями і уподобаннями.

Необхідно враховувати той факт, що сучасні гібриди та сорти гейхери декоративні, досить невибагливі, своєрідні, привабливі, зимостійкі, а головне, нескладні у догляді. Зауважимо: цвітіння витонченої рослини триває не більше трьох місяців в році - з кінця травня до середини серпня. Багато хто вважає, що гейхери - звичайні багаторічники для клумби, однак ці красиві неординарні рослини з мереживним цвітінням зроблять будь-який ландшафт неперевершеним і унікальним.

Якщо вас зацікавила гейхера, купити цю квітку ви можете, вибравши з декількох сортів, представлених у каталозі нашого магазину.

Доставка гейхерів в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.