Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Саджанці дицентри

Дивовижної краси квітка. Дицентра, розбите серце, диклитра – це одна рослина з квітками серцеподібної форми. Вони плоскі, з загнутими пелюстками, яскраво-рожеві з білим центром (ніби пронизані стрілою), розташовані на дугоподібних кистях. Кущ зберігає декоративність і після цвітіння, завдяки сизим листям. Квітки прекрасні не тільки в саду, але і в зрізку, свою свіжість в букеті зберігає довго.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ДИЦЕНТР»


-25%
Дицентра King of Hearts фото
Арт: 317008
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 1 шт.
Ціна Ціна за упаковку
64 95 грн.
48 71 грн.
Дицентра formosa Luxuriant фото
Арт: 317003
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 4 шт.
Ціна Ціна за упаковку
49 95 грн.
-25%
Дицентра Spectabilis фото
Арт: 317004
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 41 шт.
Ціна Ціна за упаковку
44 95 грн.
33 71 грн.
Дицентра Formosa фото
Арт: 317011
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
44 95 грн.
Детальніше

Дицентра: посадка і вирощування. Купити дицентру в Україні

Dicentra, дицентра - багаторічні рослини сімейства димянкових. Через оригінальну квітку рослина має кілька цікавих назв. У Росії, Україні - це «розбите серце», в Англії - «серце, що кровоточить», у Франції - «серце Марії».

У перекладі з грецької це назва означає dis - двічі і kentron - шпора.

Найпоширеніший вид - дицентра чудова D. spectabilis, чиї квітконоси виглядають як рожеві сердечка в білу цятку до 3 см в діаметрі. Цвітіння триває з травня по серпень. Квітки розкриваються від основи, тому на гілках знаходяться одночасно і розпущені квіти, і бутони. Квітуча дицентра красива - оригінальна основа композиції вишуканого рокарія або клумби.

Рослина не вимагає особливого догляду, тому ці багаторічники для клумби добре ростуть навіть в затінених місцях, не потребуючи пересадки до 5 років. У наших умовах дицентра розмножується діленням куща весною або восени. Під час першого цвітіння молоді рослини можна 2-3 рази підгодувати. Для дицентри найбільше підходять легкі і помірно вологі грунти. Вона не вимагає додаткової уваги та піклування. Проте у неї є один мінус: бульбовидне коріння рослини отруйне і викликає отруєння у тварин, що його зїли.

Ми пропонуємо багаторічні квіти купити за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Доставка дицентри в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.

Відгуки, Дицентра

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :