Добриво для саду та городу

Добрива - це «їжа» для рослин. Як для кімнатних, так і для садових рослин вони просто необхідні. Кожна рослина потребує того чи іншого мінерального елементу, а також засвоює їх по-різному. Вносити добрива можна не тільки в ґрунт, ними можна обприскувати листя (листя поглинають мінеральні речовини). Найбільшої кількості поживних речовин рослини потребують в період бутонізації, в цей час вони поглинають максимальну кількість мінеральних речовин. Тому підживлення садових квітів обов'язкове, тільки в цьому випадку вони будуть радувати вас чарівною зовнішністю.

«КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ ДОБРИВ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Добриво

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 83 голоса

Уже начинаю подготавливать почву. Удобрения мне нравятся, да и средства для обработки огорода и сада тоже хороши. Спасибо за качественно подобранный ассортимент!

відповісти на відгук

Беру в основном удобрения для овощей! Отличный урожай. Хоть и огородик у меня маленький!

відповісти на відгук

Каждый год собираю шикарный урожай! Раньше такого не было, с удобрениями все изменилось!

відповісти на відгук

Здесь выбор удобрений на любой кошелек. Но я уже какой год тоже покупаю в основном Флориум профи - Видно сразу, что те, кто создавал формулу удобрений - Знают толк !

відповісти на відгук

Люблю удобрения серии Флориум Профи и Чистый лист. Спасибо за наличие и актуальное пополнение.

відповісти на відгук

Да, выбор достойный. Но я Покупаю уже второй год две ТМ. У них отличные составы и экономный расход. И под все можно найти специальное удобрение!

відповісти на відгук

Удобрения мне здесь нравятся. Правда как нашла три года назад хорошие, так их и беру, не экспериментируя. Но они есть, качество не портится и это радует!

відповісти на відгук

Удобрения только и спасают на нашей песчаной почве. Флориуму спасибо! И подскажут, и пришлют и даже поменяют если надо . Рекомендую.!

відповісти на відгук

Які види добрива купити?

Вивчіть основні види садових добрив і дізнайтеся, як їх використовувати, тому що тільки при правильній підгодівлі можливо впливати на повноцінне харчування рослин. Пам'ятайте також, що в більшості садів це необхідно, тому що швидкорослі рослини потребують значної кількості поживних речовин, яких в ґрунті дуже мало для зростання, цвітіння і плодоношення. До необхідних груп відносяться макро- та мікроелементи. Перш ніж купити добрива в Україні читайте склад і призначення. Добрива для саду та городу

Макроелементи:

 • азот;

 • фосфор;

 • калій;

 • кальцій;

 • магній;

 • сірка.

Всі макроелементи потрібні рослинам у великих кількостях, а мікроелементи - у незначних дозах. Рослини в першу чергу потребують 3 основні поживні речовини: азот (N), фосфор (P) і калій (K). Азот швидко вилуговується з глибоких шарів ґрунту і його постійне поповнення необхідно. Фосфор вимивається повільніше, але часто утворює форми, не доступні рослинам, а калій частково залишається в субстраті ще на один сезон.

Мікроелементи:

 • залізо;

 • цинк;

 • мідь;

 • бор;

 • молібден;

 • хлор.

На родючих ґрунтах, багатих органічними речовинами, більшість рослин вимагають харчування тільки кожні 2-3 роки. На бідних ґрунтах - необхідно регулярне добриво, а в деяких випадках навіть кілька разів протягом сезону.

Мінеральні добрива

Мінеральні добрива - найпопулярніша група садової підгодівлі. Буває багато типів, і дуже часто вони відрізняються складними назвами. Це хімічні сполуки або їх суміші, які містять поживні речовини, які використовуються при заплідненні рослин, будучи продуктом промисловості. Вони мають строго певний склад, який залежить від потреб рослин.

Їх основними компонентами є азот - N, фосфор - P, калій - K, які часто називають добривами типу NPK. Також використовуються кальцієві та магнієві підгодівлі. Вони забезпечують рослини живильними речовинами, покращують реакцію і властивості ґрунту в саду.

Бувають однокомпонентні мінеральні добрива (в них міститься вибраний елемент у великій кількості) і багатокомпонентні (містять NPK і мікроелементи в різних конфігураціях і кількостях). Для однокомпонентних добрив легше підібрати правильну порцію речовини для конкретної рослини. Навпаки, багатокомпонентні - за один раз заповнюють всі недоліки харчування.

Азотні добрива

Азот - N - це основний інгредієнт, необхідний для росту рослин. Відповідає за приріст зеленої маси. Серед будь-яких мінеральних добрив азотні мають найбільшу важливе значення, впливаючи на врожайність більшості рослин.

Мікродобрива

Можна вибрати добрива на основі гліцину - природного рослинного транспортера мікроелементів. Гліцин - найменша, але максимально рухлива амінокислота, що швидко поглинається рослинами. Завдяки цьому запропоновані мікроелементи є кращим рішенням для харчування навіть в суворих ґрунтово-кліматичних умовах.

Органо-мінеральні добрива

Органічні мінеральні добрива містять натуральні речовини, що поліпшують якість субстрату, а також мінеральні елементи, необхідні для правильного росту і розвитку рослин. Таким чином, вони дозволяють проводити комплексне харчування з використанням одного добрива, яке поєднує в собі характеристики органічної та мінеральної суміші.

Органічні добрива

Органічні добрива, тобто натуральні повинні стати основою для підживлення рослин в садах, на задньому дворі та присадибних ділянках. Найбільш популярною органікою є компост і гній, проте в магазинах з'являється все більший вибір добрив даного типу.

Калійні добрива

Калій - К покращує стійкість рослин до низьких температур і хвороб, подовжує термін зберігання овочів. Є одним з найбільш важливих поживних речовин. Його природна присутність в ґрунтах, на жаль, стає все меншою, тому необхідно постійно поповнювати калій, у чому на допомогу приходять добрива.

Фосфорні добрива

Фосфор  P відповідає за утворення генеративних частин рослин (насіння, плодів). Фосфорні добрива належать до групи мінеральних, які будуються на основі легко засвоюваних речовин. Цей компонент відіграє дуже велику роль в процесі розвитку рослини, є будівельним компонентом листя, квітів і фруктів. Він недоступний в натуральній формі, тому і використовується тільки як штучне добриво.

Добрива для дачі

Регулярно живіть ґрунт, щоб збагатити його, нагодувати рослини, які відплатять вам красивими квітами та здоровими врожаями! Ось головні поживні речовини, яких потребують рослини:

 • Азот (N) - впливає на інтенсивне зростання і соковито-зелене забарвлення листя.

 • Фосфор (P) - відповідає за розвиток кореневої системи, сприяє стійкості до посухи, морозів і хвороб.

 • Калій (K) - відповідає за водне насичення і кущіння.

 • Кальцій (Ca) - покращує структуру ґрунту і впливає на поліпшення поглинання інших поживних речовин.

 • Магній (Mg) і залізо (Fe) - є компонентами хлорофілу (зеленого барвника).

 • Інші: бор, мідь, цинк, молібден, нікель, хлор - відіграють особливу роль в ході важливих фізіологічних процесів рослин.

Як треба застосовувати добриво?

Кращий спосіб легко та ефективно підживити рослину - це використовувати гранульоване добриво тривалої дії. Кожна гранула містить набір макро- та мікроелементів. Вона оточена шаром натуральної смоли, яка перешкоджає швидкому розпаду, так що харчові речовини розчиняються повільно, живлячи рослину протягом тривалого часу. Швидкість вивільнення залежить від температури та вологості субстрату: чим ґрунт тепліший і вологіший, тим більше поживних речовин виділяється. Це підходить для швидкості росту рослин: чим тепліше, тим швидше вони ростуть, вимагаючи більше підгодівлі. Добрива для саду та городу

Які добрива вносити навесні?

Запліднення ранньою весною сприяє швидкому розвитку листя, формуванню квітів, а потім фруктів. У весняному заплідненні, на відміну від осіннього, найважливішим інгредієнтом, звичайно, є добриво, яке необхідне для росту рослин, однак решта інгредієнтів однаково важлива. Правильна пропорція між макро- та мікроелементами впливатиме на розвиток. Отже, які добрива будуть працювати навесні? Вони можуть бути як органічними, так і штучними. Навесні найкраще підійдуть добрива з багатокомпонентним складом в сипучій або рідкій формі. Слід використовувати готові суміші, призначені для конкретних рослин.

Які добрива вносити восени?

Осіннє підживлення рослин часто не береться до уваги, хоча саме тоді слід подбати про правильні підгодівлі. Багато груп можна підживити на початку осені. Потім застосовувати добрива з підвищеним вмістом калію і фосфору, але невеликою кількістю азоту. Це готує зелень до настання зими. Осіння підгодівля азотом є не сприятливою і навіть шкідливою, оскільки рослина постійно приростає, занадто пізно входить у вегетаційний стан спокою, внаслідок чого стає чутливою до морозів. На ринку існує продаж добрив, званих «осінніми», наприклад, для газонів. Однак варто керуватися не тільки їх назвою і маркою виробника, але перш за все хімічним складом.

Де можна замовити добрива поштою?

Розгляньте кращі садові добрива, стимулятори росту, імунної системи та цвітіння, відомих виробників, що ідеально підходять для потреб ваших рослин. Пропоновані речовини доступні для всіх типів субстратів, тому обов'язково виберіть правильний графік харчування ваших улюблених дерев, чагарників, квітів, овочів або фруктів. Пропонуються як сипучі, так і рідкі рішення. Купити добрива поштою - максимально зручно. Ми гарантуємо велику різноманітність, високу якість і свіжість продаваних добрив, а також вигідні ціни.

Усі види рослин, добрив і засобів для їх вирощування

Наша компанія пропонує купити добрива, саджанці та насіння різних рослин, а також все необхідне для їх вирощування та догляду за ними. Поставки продукції здійснюються з європейських країн, з якими ми налагодили тісні партнерські відносини, що гарантує високу якість таких посадкових матеріалів. Усі пропоновані нами мінеральні добрива, а також засоби захисту відповідають вітчизняним та зарубіжним вимогам і можуть успішно використовуватися для вирощування тих чи інших рослин.

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете не тільки придбати засоби для захисту рослин, саджанці або обладнання для їх вирощування, а й знайти партнерів в європейських країнах. Наші фахівці завжди готові допомогти вам з вибором посадкового матеріалу, того чи іншого засобу, порадити, як краще доглядати за саджанцями. Завдяки цьому ви зможете правильно використовувати набуті у нас органічні добрива або засоби захисту, що значно полегшить процес вирощування будь-яких рослин.

У нас Ви завжди можете купити теплиці та все необхідне обладнання, спеціальні покриття, керамічні горщики, вимірювальні прилади. Все це може знадобитися не тільки любителям квітів, але компаніям, які займаються вирощуванням різних рослин в промислових масштабах. Добрива, як і весь асортимент пропонованої нами продукції, відрізняється високою якістю і помірною вартістю
 
Наш магазин надає вам можливість купити інвентар садовий (Рідкі добрива, Добрива для орхідей), які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.