Добрива для кімнатних рослин

Добрива для кімнатних рослин - це комплексне добриво містить комплекс найважливіших поживних речовин. На відміну від садових рослин, кімнатні потребують підгодівлі весь час. Випускається у вигляді висококонцентрованого розчину, гранул або паличок, що складаються з макроелементів, мікроелементів, амінокислот і вітамінів. Добриво призначене для підживлення всіх видів кімнатних рослин. Застосовується для кореневих і листових підгодівель, для гідропоніки. Завдяки чому рослини набувають стійкості до несприятливих умов, цвітіння ставати рясним, покращує якість квітів, підсилює яскравість квіткових відтінків і листків.

«КАТАЛОГ ДОБРИВ ДЛЯ КІМНАТНИХ РОСЛИН»


Показати більше продуктів

Відгуки, Добрива для кімнатних рослин

Залишити відгук
Рейтинг: 4.8/5 16 голоса

Можно найти на любой кошелек. Я раньше брала подешевле, и могу сказать, что они тоже работают, просто использовать надо чаще. А те, что подороже, они в основном пролонгированного действия.

відповісти на відгук

Цены на Флориум юа адекватные и удобрения хорошие. Еще нравится быстрая доставка и упаковка.

відповісти на відгук

Пока испробовала только удобрения для фиалок и для амариллисов - оба хорошие , цветы отлично вырастают и цветут чуточку дольше обычного.

відповісти на відгук

Беру для орхидей и петуний. Больше ничего у меня не растет. Сами цветы покупаю здесь, ну и еще много другого, но это всем занимается свекровь, я только покупаю, что она просит) Но всегда свекровь довольна, говорит, что качество отличное, а я рада, что получается угодить. Что касается удобрений - то мне эти удобрения подходят идеально!

відповісти на відгук

Замовляла ФЕРТИмікс основне підживлення, отримала прекрасний результат.

відповісти на відгук

Спасибі Флоріум за гарні квіти, і великий вибір добрив для них. Замовила собі для кімнатних рослин Добриво Rost Master Смарагд. Очікую гарного результату.

відповісти на відгук

По горячей линии отлично проконсультировали и дали дельные советы. Это мне понравилось, буду здесь покупать и консультироваться. Спасибо!

відповісти на відгук

Флориум профи для многолетников подошел для моих фикусов. Спасибо! Понравилась и цена - брала весной под акцию. Планирую докупить еще - хорошие сроки годности, да и заказ сейчас делаю для формирования клумбы весенней.

відповісти на відгук

Спасибо - и вправду хороший магазин и выбор удобрений широкое. Пока только тестю свои покупки, но вроде как довольна ими всеми.

відповісти на відгук

Добрива для кімнатних рослин: купити за доступною ціною

Хочете, щоб ваші квіти радували вас яскравими суцвіттями? Засмучують жовті листочки? Ну, звичайно ж, як і будь-якій живій істоті, нашим домашнім культурам потрібна допомога. Добрива для кімнатних рослин - незамінні в своєму роді. Вони потрібні для будь-якого підвиду і сорти квітки. Внесені в ґрунт мікроелементи дають силу кореням, підживлюють стебла і збільшують кількість суцвіть.

Як вибрати потрібне добриво

Сучасний ринок пропонує добрива для кімнатних квітів різного типу. Їх відрізняє між собою наявність тих чи інших компонентів. І підібрати відповідний варіант буває деколи складно. Тому спробуємо розібратися в питанні.

Існують рідкі і сухі підгодівлі. Перший варіант - це, частіше за все, спеціальні концентрати необхідних компонентів і солей. Вони розчиняються у воді або ж продаються вже в готовому вигляді. Продукція такого роду відмінно підходить для кореневої і стеблової системи. Вноситься вона, як в ґрунт, так і на листя. Купити добрива для кімнатних рослин даного типу ви можете в нашому інтернет магазині.

Сухі підживлення мають вигляд кристалів або невеликих гранул. Вони мають більш тверду структуру і розчиняються у великій кількості води. Завдяки вагомій концентрації мікроелементів в гранулах, така підгодівля кімнатних рослин досить економічна у використанні. Почитати відгуки та ознайомитися з фото, характеристиками, інформацією про посадку і догляд за рослиною покупець може в картці товару.

Якісна продукція для тих, хто любить домашній сад

Пропонуємо вам широкий асортимент товарів даного типу. У нас запропоновані продукти високої якості. Продаж товарів здійснюється за невисокими цінами, що дає можливість заощадити. Крім того, ви завжди можете замовити товари оптом, орієнтуючись на кількість існуючих рослин.

Ви можете купити садовий інвентар і добрива для кімнатних рослин в Києві або в будь-якому іншому місті України. Ми проводимо доставку поштовими перевізниками по всій країні.