Добриво для полуниці

Добриво для полуниці - це комплекс мікро- та макроелементів, яких потребує полуниця. Щоб рослина рясно плодоносила її потрібно підгодовувати регулярно. Урожайність підвищується до 30-40%, відзначається більш раннє і дружніше дозрівання плодів, поліпшуються поживні і смакові якості ягід. Молоді рослини підживлюють більш низькою концентрацією добрив. Рослини набувають стійкості до хвороб, гнилей, легше переносять морозні зими.

«КАТАЛОГ ДОБРИВ ДЛЯ ПОЛУНИЦІ»


Відгуки, Добриво для полуниці

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 20 голоса

Удобрение мне понравилось. Какое именно - не буду делать рекламу, но в 2021 без него бы вообще урожай не собрали клубники.

відповісти на відгук

Спасибі за хороший Біогумус ФЕРТИмікс для городніх культур. Результатом задоволена.

відповісти на відгук

Рассада принялась отлично - спасибо за удобрения. Пересадка оказалась не так травматична, как я думала.

відповісти на відгук

в этом году клубнику вытянула только благодаря удобрениям от флориум профи. Спасибо!

відповісти на відгук

Урожай собрала - спасибо магазину огромное за быструю отправку и отменное качество!

відповісти на відгук

Замовляв Біогумус ФЕРТИмікс для городніх культур, хороша штука, використовую не тільки для полуниці.

відповісти на відгук

Заказал удобрения уже получил с семенами. Вот жду, когда будет в продаже рассада.

відповісти на відгук

Спасибо и от меня и от клубники. И от внучек , которые просто обожают клубнику. Саженцы, тоже кстати покупались здесь, на Флориум.

відповісти на відгук

На прошлой неделе рассаживала клубнику, использовала удобрения, заказанные в прошлом году. Их использовала и для подкормки в начале весны, и потом для вызревания - думаю, еще останется и на следующий год. хорошее качество и экономный расход. рекомендую!

відповісти на відгук

У меня в этом году было много клубники - удобрения помогли и дали возможность ей вызреть, а не просто налиться/напитаться водой. Рекомендую.

відповісти на відгук

Добриво для полуниці: поштова доставка Україною

Полуниця - всіма улюблена ягода. Росте вона практично повсюдно, даруючи чарівні миті насолоди в літній період. Але в той же час, вона, як ніхто інший, потребує догляду і турботи. Про її примхливості вам розповість будь-який садівник. Саме тому для отримання хорошого врожаю вам знадобиться потрібне добриво для полуниці. Тут варто зазначити, що воно повинно бути абсолютно різним і відповідати тому чи іншому періоду зростання даної культури.

Періоди внесення підгодівлі

Полуницю прийнято підживлювати необхідними мікроелементами кілька разів за сезон. Перший етап починається навесні. У цей період рослина потребує азоті. Він сприяє оптимальному росту нових пагонів і розвитку листяної системи.

Купити добриво для полуниці такого типу ви можете на сторінках нашого інтернет магазину. У нас ви знайдете потрібний варіант для вашого рослини, завдяки широкому асортименту товарів.

Другий етап настає в літній період. У цей час у культури починається формування нових коренів. Крім того, закладається основа для наступного року. Тут важливо підібрати продукцію, що містить калій. Період внесення - червень-середина липня.

І останній етап - осіння підгодівля. Даний процес особливо важливий для молодих саджанців, які ще не переживали зимові морози. Підживлення повинна також містити калій і мідь.

Як замовити продукцію

Звернувшись до нашого веб порталу, ви можете оформити заявку на придбання продукції у відповідному каталозі. Ми здійснюємо продаж, як оптом, так і в роздріб. Це дозволить вам заощадити час і за одну покупку отримати достатню кількість товару. Доставка проводиться поштою по всій Україні. Також ви можете купити садовий інвентар та добриво для полуниці в Києві. Крім того, на сторінках нашого сайту ви можете почитати відгуки про посадку і догляд за рослиною і ознайомитися з фото.