Добрива для хвойних рослин

«КАТАЛОГ ДОБРИВ ДЛЯ ХВОЙНИХ РОСЛИН»


Показати більше продуктів

Відгуки, Добрива для хвойних рослин

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 19 голоса

Маю на дачі туйки, погано росли, тому придбала Мінеральні добрива Для туй та хвойних дерев від Флоріум, використовувала їх цього року, і невеликий результат вже з'явився. Десь через 2 місяці після використання більш позеленіли і добавили росту.

відповісти на відгук

Купувала підкислювач. За його подомогою нарешті дойшли до бажанного PН. Дякую, товар відповідає заявленим характеристикам

відповісти на відгук

Брала только для туй - другой хвои пока нет. Туи не желтели, росли хорошо. В общем, я довольна качеством.

відповісти на відгук

Посадила туи - не росли год, позвонила сюда, начала жаловаться, посоветовали удобрения и как результат - вымахали в два раза за год! Спасибо! Заказала еще хвойных саженцев и удобрений!

відповісти на відгук

Правильная кислотность, хороший состав. Растениям нравится. Спасибо и рекомендую найти свое удобрение среди такого большого выбора!

відповісти на відгук

Замовляла для своїх туй кілька упаковок Майстер-Агро, прекрасно підійшло, я задоволена.

відповісти на відгук

Выбор хороший для хвои, но заметила что для Туи и можжевельника подошло одно удобрение, а вот для елочки голубой больше другое)

відповісти на відгук

Мои Ели выросли заметно за год использования удобрения. Спасибо Флориум юа, и посадочный материал у вас хороший, и удобрения на высоте!

відповісти на відгук

Выражаю свою благодарность интернет магазину Флориум за:
1) организованность;
2) хорошие акции;
3) быструю отправку и продуманную упаковку;
4) честное описание;
5) хороший товар.
У меня вы по всем пунктам набрали 5 звезд! И я довольный клиент) который вас всем рекомендует!

відповісти на відгук

Очень хороший выбор удобрений - спасибо магазину. Беру в последнее время , сухие - мне так удобнее и результат как по мне лучший, да расход экономнее.

відповісти на відгук

Добрива для хвойних рослин: доставка поштою по Україні

Опис добрив для хвойних

Ялиця, ялина, кедр, кипарис, туя, ялівець, сосна — всі ці дерева і чагарники потребують корисних речовин для нормального розвитку. Підживлення стимулюють і прискорюють зростання рослин, підвищують імунітет і роблять все, щоб розлогі колючі або пухнасті «лапи» виглядали на всі 100%.

Красу голчастих дерев не переоцінити. З їхньою кроною легко грати, формуючи бажаний вигляд. Вони невибагливі та не вимагають педантичного догляду. Головне — базовий догляд: полив дозволяє рослинам існувати, а підживлення їх робить здоровими, міцними та привабливими. Плануючи ландшафтний дизайн, «живу огорожу» або просто вирощування поодиноких пишних та величних екземплярів, підживлення – абсолютна необхідність.

Які бувають добрива для хвойних

Добрива для хвойних різноманітні, поділяються на дві основні категорії:

  • органічні;
  • мінеральні;
  • комбіновані.

Хвойні рослини не мають у своєму розпорядженні великі листові пластини, як декоративно-листяні дерева, і не скидають їх на зиму, їх харчування буде трохи відрізнятися. Добрива для хвойних вноситься в процесі посадки (або до) і кілька разів протягом періоду вегетації. Зазвичай це період із кінця весни до кінця літа.

Оптимальний варіант підживлення: комплексні мінеральні добрива для хвойних. Це може бути, наприклад, препарат у гранулах зі збалансованою формулою - комплекс Майстер NPK 18.18.18, час застосування весна-літо. Можна використовувати органіку, наприклад компост, біогумус. Зрозуміти, яких речовин не вистачає в ґрунті, можна відправивши жменьку землі на дослідження в лабораторію, після чого стане зрозуміло, на якому підживленні робити акцент.

Примітно, що спокуса внести якнайбільше "корисних" речовин, рослині може легко нашкодити. Надлишок мінералів також шкідливий, як і недолік. А деякі органічні підживлення, такі як гній, при прямому контакті з корінням може їх спалити, адже при розкладанні він сильно нагрівається.

Будь-які добрива для хвойних потрібно вносити, суворо дотримуючись інструкції. Гній містить азот, у тому числі в якому він показаний декоративно-листяним деревам, проте він шкодить хвойним. Внесений наприкінці літа він стимулює зростання нових пагонів, які не встигнуть визріти до морозів та загинути з настанням зими. Ті, що залишаться, будуть забирати багато сил у дерева, а вони йому необхідні на підтримку зимового імунітету.

Тому препарати краще купувати ті, що призначені саме для хвойних рослин. Не варто остерігатися з огляду на вищесказане комплексів NPK (азот-фосфор-калій), вони розроблені з продуманим дозуванням.

Препарати можуть містити додаткові мікро- та макроелементи, вони позитивно впливають на дерева та чагарники. Це можуть бути:

  • магній, що діє як хлорофіл і стимулює фотосинтез. Завдяки цьому у голчастих рослин такий чудовий смарагдовий колір;
  • залізо, дозволяє не зустрічатись рослині з хлорозом. Його дефіцит робить голки блідими чи жовтими. Купити добрива для хвойних з найбільшим вмістом заліза та з іншими мікроелементами – легко. Зверніть увагу на Брексіл Комбі. Рекомендується для вживання на лужних ґрунтах;
  • сірка також перетворює зелень туй і кипарисів на жовте, непримітне пластинчасте листя. Голки повільніше ростуть, можуть взагалі зупинитися у розвитку;
  • брак бору погано впливає на здатність дерева бути стійким під час морозів та в літню спеку.

Як використовувати добрива для хвойних

Важливо відзначити, що підживлення дуже впливають на приживання рослин. Якщо ви плануєте посадку, обов'язково враховуйте це. Комплекси мінералів впливають на правильний екологічний баланс у ґрунтах, все це сприяє повноцінному розвитку рослин

Коренева система хвойних часто живе у симбіозі мікоризою. Він сприяє поглинанню рослиною поживних речовин. Для нього природним є кислий ґрунт із pH 4,5–6,0. Підкислювач SOUR є натуральним засобом, який сприяє утворенню та розвитку бруньок, прискорює ріст та покращує колір дерева або чагарнику.

Деякі рослини, такі як козацький ялівець, тис, чорна сосна, не потребують такого ґрунту, їм підходить pH>7. У випадку зі змішаним садом контролювати різницю ґрунтів дуже важко, тому використовують точкове мінеральне підживлення з підвищеним вмістом водорозчинного кальцію.

До додаткового догляду можна віднести мульчування поверхні землі та приствольного кола торфом, тирсою, сухою травою і т. д. Все це не тільки дозволяє утримувати вологу, рятувати від морозів, а й отримувати підживлення. Наприклад, торф містить безліч мікроелементів та органіки, є природним антисептиком.

Купити добрива для хвойних не складно, куди важливіше зрозуміти, коли їх правильніше вносити. Гранульоване використовується при посадці та протягом періоду вегетації один раз. Воно насипається на деякій відстані від дерева на злегка звільнений ґрунт, потім земля розпушується і поливається. Мінеральні водорозчинні препарати за інструкцією іноді вносяться з кожним поливом протягом усього літа.Примітно, що карликові рослини важливо не перегодувати, щоб вони не втратили декоративну низькорослість. Зверніть увагу на підживлення швидкої дії “Зелений гай”. Воно містить усі необхідні макроелементи, бурштинову кислоту для імунітету та мікроелементи - Mn, B, MgO, Fe, Cu, Co, Zn, Mo.

Купити добрива для хвойних поштою

Купити добрива для хвойних сьогодні набагато простіше, ніж за відсутності інтернету. Доводилося вести полювання на необхідні препарати на спеціалізованих ринках. Тепер ви можете купити добрива для хвойних, не виходячи з дому в нашому інтернет магазині Флоріум. Тут доступний широкий асортимент, ви можете докладно вивчити інструкцію до будь-якого препарату і поставити питання телефоном або в онлайн-чаті нашим фахівцям.

Після замовлення ми надсилаємо товар Укрпоштою або Новою поштою у найкоротші терміни по всій Україні в будь-яке місто та СМТ, де є пошта. Тут ви можете придбати виключно якісні препарати, які допоможуть вашим рослинам бути здоровими та красивими. Робіть вибір серед широкого асортименту і, у разі потреби, ставте запитання.

Вигідна вартість та можливість зробити замовлення без передоплати полегшує процес покупки. Якщо вам не вдається оформити замовлення, або потрібна додаткова інформація, зв'яжіться з нами, менеджери нададуть вичерпну консультацію.