Добрива для газону

Добриво для газону - це комплекс мікро- та макроелементів, яких потребує газон. Тільки той газон гарний, який отримує потрібні йому поживні речовини. Газон - візитна картка саду. Навіть найменший сад виглядає охайним, коли в ньому є хоча б шматочок доглянутого газону. Смарагдовий газон додає саду витонченість, елегантність, закінчений вигляду. Природний зелений колір газону, відмінно знімає стрес, дивлячись на нього, відпочивають наші очі.

«КАТАЛОГ ДОБРИВ ДЛЯ ГАЗОНУ»


Відгуки, Добрива для газону

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 13 голоса

Использую с марта по октябрь. Удобрения разные, но большая часть, которые перепробовала - действуют одинаково хорошо.

відповісти на відгук

Проблем с газоном нас нет, потому что постоянно используем удобрения. Берем их на Флориуме - цены и качество отличные!

відповісти на відгук

Всегда подкармливаю газон три раза в год. и проблем с ним нет, хотя находится в тени деревьев. На флориуме нравится, что большой выбор удобрений и можно экспериментировать)

відповісти на відгук

В месте. где стояла детская песочница не прорастала газонная трава. Немного удобрения - и вопрос решился быстро) Спасибо за совет оператора) и за недорогие газонные семена!

відповісти на відгук

Использую два-три раза в год. Газона не много - детская площадка и место для отдыха - но постоянно там все топчимся, а потому и трава портится. Удобрение помогает быстро восстановить поврежденные участки и проростить новые семена.

відповісти на відгук

Понравилось, что удобрение не ускоряет рост газона. Но при этом сохраняет его мягкость и зеленность. Рекомендую - мне понравилось действие.

відповісти на відгук

Нашла "свое" удобрение. Пользуюсь и газон отличный. правда чаще стричь приходится, но выглядит хорошо, оно того стоит. Раньше были постоянно с июня залысины. Сейчас такой проблемы нет.

відповісти на відгук

в месте, где тень и использовали удобрение семена проросли быстрее, чем там, где солнце - вот так оно и работает. Поэтому надо поливать все!

відповісти на відгук

Подкармливаю удобрениями периодически газон, но чаще те места. где тень и где дети много играют. Газон за счет этого выглядит красиво, быстро восстанавливается и мягенький.

відповісти на відгук

Газон "выздоровел" спасибо! Кстати. хочу добавить, что и на щавель удобрение хорошо повлияло (растет рядом, так погнал отлично вообще!)

відповісти на відгук

Добрива для газону: купити за доступною ціною

Газонна трава потребує догляду. Незважаючи на існуюче переконання, що дані культури виростають самі по собі, в реальності це не так. Як і всім живим істотам на планеті, зеленому покриву потрібні добрива для газону. Вони підживлюють рослину, дають йому силу і потужність. Завдяки потрібним мікроелементам, ви отримаєте м'який, приємний і натуральний «килим». Вирощувати ж траву стане в задоволенням, а результат не змусить себе чекати. Існує кілька правил внесення підгодівлі для досягнення максимального ефекту.

Правила внесення добрив

Купити добрива для газонної трави та саду необхідно всім, хто посіяв представлену культуру. Тут варто зазначити, що ці трав'яні рослини є, мабуть, одними з найбільш стійких і невимогливих в догляді. Водночас, якщо про культуру не піклуватися, підсумок буде не таким, як хотілося б. І якщо ми бажаємо отримати міцний і м'який зелений «килим», вносити підживлення слід, враховуючи правила.

Підживлення проводиться після скошування трави. Це дозволяє необхідним мікроелементам вбратися і не залишитися при цьому на ножицях газонокосарки.

Купити добрива для газону потрібного типу, ви можете на сторінках нашого інтернет магазину. Ми пропонуємо великий вибір товарів різного типу.

Вносити підживлення слід в зволожену землю. При цьому сама трава повинна бути сухою. Після внесення підгодівлі можна здійснити нижній полив. Крім того, наносять продукцію по всій площі трав'яного покриття.

Товари високої якості - для ваших рослин

Купити садовий інвентар та добрива для газону в Києві можна, оформивши заявку на сторінках нашого порталу. Ми здійснюємо доставку продукції обраним вами поштовим перевізником. Продаж проводиться по всій Україні. У нас представлені доступні ціни, що дозволить заощадити. Ви можете замовити товар оптом і в роздріб.