Добрива для газону

Добриво для газону - це комплекс мікро- та макроелементів, яких потребує газон. Тільки той газон гарний, який отримує потрібні йому поживні речовини. Газон - візитна картка саду. Навіть найменший сад виглядає охайним, коли в ньому є хоча б шматочок доглянутого газону. Смарагдовий газон додає саду витонченість, елегантність, закінчений вигляду. Природний зелений колір газону, відмінно знімає стрес, дивлячись на нього, відпочивають наші очі.

«КАТАЛОГ ДОБРИВ ДЛЯ ГАЗОНУ»


Відгуки, Добрива для газону

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 21 голоса

Замовила Добриво для газону Агроном Профі, обов'язково використаю наступного року. Дякую.

відповісти на відгук

Все время в одном месте газон желтел. Полив доставал нормально вредителей не видел. Причину так и не выяснил, но удобрения решили проблему. Спасибо за рекомендацию! Не думал, что опытные специалисты будут на телефоне.

відповісти на відгук

Брала Новоферт для газонов - с этим производителем знакома - беру для ягод, а газон посеяли первый раз сами, и сами ухаживает Травка стояла зеленая все лето хотя поливать забывали иногда -

відповісти на відгук

Пришлось и летом удобрять газон, так как трава начала желтеть, и вот осенью тоже потребовалась подкормка. Использовала чистый лист и все снова хорошо. Газон красивый и зеленый.

відповісти на відгук

Использую с марта по октябрь. Удобрения разные, но большая часть, которые перепробовала - действуют одинаково хорошо.

відповісти на відгук

Замовляв добриво Зелений гай разом із насінням газонової трави. Отримав своє замовлення в срок, виросла трава добре, спасибі.

відповісти на відгук

Мне понравилось. Есть и подороже - это брали для дома, подешевле - для дачи.

відповісти на відгук

Перед зимой тоже подпитали. И он как погнал. Снова пришлось стричь. Уже следующий раз будем удобрять газон весной, а сейчас пусть лучше спит.

відповісти на відгук

Благодаря удобрениям газон у нас и без специальных служб выглядит на уровне соседских, хотя они вбухивают много денег на обслугу

відповісти на відгук

Понравилось, что удобрение не ускоряет рост газона. Но при этом сохраняет его мягкость и зеленность. Рекомендую - мне понравилось действие.

відповісти на відгук

Добрива для газону: купити за доступною ціною

Газонна трава потребує догляду. Незважаючи на існуюче переконання, що дані культури виростають самі по собі, в реальності це не так. Як і всім живим істотам на планеті, зеленому покриву потрібні добрива для газону. Вони підживлюють рослину, дають йому силу і потужність. Завдяки потрібним мікроелементам, ви отримаєте м'який, приємний і натуральний «килим». Вирощувати ж траву стане в задоволенням, а результат не змусить себе чекати. Існує кілька правил внесення підгодівлі для досягнення максимального ефекту.

Правила внесення добрив

Купити добрива для газонної трави та саду необхідно всім, хто посіяв представлену культуру. Тут варто зазначити, що ці трав'яні рослини є, мабуть, одними з найбільш стійких і невимогливих в догляді. Водночас, якщо про культуру не піклуватися, підсумок буде не таким, як хотілося б. І якщо ми бажаємо отримати міцний і м'який зелений «килим», вносити підживлення слід, враховуючи правила.

Підживлення проводиться після скошування трави. Це дозволяє необхідним мікроелементам вбратися і не залишитися при цьому на ножицях газонокосарки.

Купити добрива для газону потрібного типу, ви можете на сторінках нашого інтернет магазину. Ми пропонуємо великий вибір товарів різного типу.

Вносити підживлення слід в зволожену землю. При цьому сама трава повинна бути сухою. Після внесення підгодівлі можна здійснити нижній полив. Крім того, наносять продукцію по всій площі трав'яного покриття.

Товари високої якості - для ваших рослин

Купити садовий інвентар та добрива для газону в Києві можна, оформивши заявку на сторінках нашого порталу. Ми здійснюємо доставку продукції обраним вами поштовим перевізником. Продаж проводиться по всій Україні. У нас представлені доступні ціни, що дозволить заощадити. Ви можете замовити товар оптом і в роздріб.