Деревовидні півонії (саджанці)

Деревовидні півонії досягають у висоту до 2 м. Це чудові кущі-довгожителі. Під час цвітіння вони покриваються безліччю квіток. Квітки величезні, яскраві, ароматні, в основному махрові. Вони діаметром до 25 см. Кущ зберігає свою декоративність до морозів. Він прекрасний у ролі солітера. Перевага деревовидних півоній – посадив і забув. Тому правильна посадка - запорука успіху. Кожен повинен висадити хоча б один екземпляр деревовидного півонії в своєму саду.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ДЕРЕВОВИДНИХ ПІВОНІЙ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Деревовидні півонії

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 12 голоса

LДождались цветения пиона Kinko jin Huang. Пион необыкновенной красоты и изящества. Тонкий изысканный аромат. Пион набитый, цвет лимонно- желтый. Всем рекомендую данный цветок, очень довольна. Огромное спасибо. Полный восторг.

відповісти на відгук

Для покупки дорогих саженцев предпочитаю выбирать проверенные магазины такие как Флориум.
Спасибо за прекрасный посадочный материал!

відповісти на відгук

Древовидные пионы Pink Water Lily и Dao Jin-я в них просто влюблена! Им всего 1 год,все от Флориума. Флориум-чемпион!))

відповісти на відгук

Пять лет заказываю растения в магазине Флориум. Пионы- моя слабость. В позапрошлом году, заказала  году, заказала древовидный пион. Этой весной, увидела  цветы диаметром 15 см,  нежные и прекрасные. Спасибо вам, желаю дальнейших успехов и много покупателей. Жду очередной заказ, луковицы  тюльпанов.

відповісти на відгук

Древовидный пион Kinkaku Jin Ge приобретал в Флориум в далеком 2013 году. В 2016 он начал цвести. Сейчас это шикарный куст около 120 см, с огромными увесистыми цветами, необыкновенного запаха.
Моя гордость

відповісти на відгук

Всем,кто еще не решился купить древовидный пион, рекомендую приобрести. Великолепие этого кустарника поражает размером, обилием цветов, запаха. Моему пиону четвертый год. Цвести начал со второго года. Любуйтесь вместе со мной. 

відповісти на відгук

Півонія деревовидна - унікальна і надзвичайно красива рослина

Коли приблизно в 200 році до н.е. в давньокитайських грамотах вперше була згадана розкішна екзотична квітка, ніхто й не замислювався, що більш ніж через два тисячоліття вона стане одною з найбільш популярною рослиною. Дійсно,

Сьогодні купити деревоподібну півонію мріє чи не кожен садівник. І наша компанія з радістю дозволить вам здійснити ваші бажання. Ми пропонуємо вам найкращі та найрізноманітніші сорти, які відрізняються забарвленням, величиною, будовою квіток, формою куща і його висотою, а також тривалістю цвітіння. Такі півонії купити можна тільки у нас.

Варто відзначити, що, незважаючи на те, що півонія деревовидна вирощувалася в Європі ще в XIX столітті, у вільному продажу вона з'явилася відносно недавно. Тому можна стверджувати, що зараз ця незвичайна квітка буквально переживає другу молодість. Через розкішний вигляд цієї рослини останнім часом серйозно збільшився попит на купівлю півонії в Україні.

Легендарну півонію деревовидну можна висаджувати і навесні, і восени. Правда, практика показує, що найбільша пропозиція різних сортів припадає на весняні місяці. Тому таку квітку, як півонії придбати найдоцільніше саме в цей час. Безсумнівно, цілком реально деревоподібну півонію купити і восени, але в такому разі рекомендують купувати рослину лише в горщику із закритою кореневою системою.

Характерною рисою деревовидного півона є його прямі товсті деревні пагони, прикрашені яскраво-зеленими ажурними листками. Примітно, що ці пагони не відмирають на зиму, а з кожним роком все більше наростають. Завдяки такій особливості рослина поступово перетворюється на високий полушаровидной форми чагарник.

Однак, безсумнівно, найголовніша прикраса, яким може похвалитися півонія деревовидна, - це її квіти! Напівмахрові чи прості, вони відрізняються великими розмірами і дивовижною палітрою свого забарвлення. Важливо знати, що з кожним роком загальна кількість квітів, що розпускаються постійно збільшується. Так, були зафіксовані унікальні випадки, коли близько сотні квітів розпускалися на одному кущу. Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити багаторічники для саду, дуже швидко і надійно. 

Доставка півонії деревовидної в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук,
Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.