Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Саджанці ґрунтопокривних троянд

Ґрунтопокривні троянди в саду, при класичному використанні, часто вирощують в сланкому положенні. Вони підходять для озеленення невеликій поверхні ґрунту або маленьких горбків, а також - піднятих грядок. За короткий час створюють барвистий килим. Використання цих кущів як трав'яного покриву - це відносно нова розробка. І додатковим їх перевагою є цвітіння протягом більшої частини періоду вегетації. Ми пропонуємо вам купити недорого як популярні, так і більш рідкісні сорти, які важко знайти на ринку. Саджанці поставляються з розплідників зі світовим ім'ям в контейнерах, і як живець з коренем.

«КУПИТИ САДЖАНЦІ ҐРУНТОПОКРИВНИХ ТРОЯНД»


Троянда White Fairy фото
Арт: 512165
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 92 шт.
Ціна Ціна за упаковку
119 95 грн.
Троянда Yellow Fairy фото
Арт: 512167
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 75 шт.
Ціна Ціна за упаковку
119 95 грн.
Троянда Swany фото
Арт: 512100
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 94 шт.
Ціна Ціна за упаковку
149 95 грн.
Троянда Sea Foam фото
Арт: 512244
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 38 шт.
Ціна Ціна за упаковку
69 95 грн.

Грунтопокривні троянди за доступними цінами. Доставка саджанців почвопокровниє троянд поштою

Шикарний квітучий килим в саду не мрія і вигадка, а реальність, для цього необхідно тільки купити грунтопокривні троянди. Їх не можна назвати такими, що стеляться в повному розумінні цього слова, вони все ж утворюють кущі і деякі сорти досить високі - до 80см, але довгі, спущені до землі гілки, густо всіяні квітками, виглядають просто фантастично.

Грунтопокривні троянди найбільш невибагливі з усієї родини цієї царської рослини, вимагають мінімального догляду і що найголовніше, зовсім не потребують щорічної обрізки та очищення від відцвілих квіток.

Грунтопокривна троянда надзвичайно морозостійка, вона успадкувала цю якість від свого предка шипшини. Зимує без укриття і досить добре переносить похолодання до -25 ° С.

Саджанці почвопокровних троянд краще висаджувати восени або ранньою весною. Землю попередньо необхідно мульчувати, тому що молодим кущам для нормального росту потрібно багато корисних речовин. Навесні не варто забувати про підгодівлі, такий підхід дозволить троянді виглядати ефектно протягом усього періоду цвітіння.

Ландшафтні дизайнери люблять почвопокровну троянду. Вона поєднується в садовій композиції з багатьма рослинами. Підбираючи компаньйонів для цієї аристократки, варто враховувати не тільки колористичну відповідність, але ще й той факт, що рослина має також любити світло і тепло, періоди цвітіння обох сусідів повинні збігатися.

В інтернет магазині Флоріум фахівці допоможуть підібрати підходящих супутників для грунтопокривної троянди з урахуванням вподобаного сорту. Швидкий вибір і зручна доставка поштою допоможуть покупцеві заощадити час, а привабливі ціни - гроші. Купівля доставить лише задоволення. Дивлячись на квітучий сад, покупці України та Києва відчувають лише задоволення від придбання якісних рослин і бажання повернутися за новою покупкою.

Ми пропонуємо купити троянди поштою дешево за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Відгуки, Ґрунтопокривні троянди

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :