Насіння трав

«КАТАЛОГ НАСІННЯ ТРАВ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Насіння трав

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 6 голоса

Купила и уже даже получила семена, удобрения и остальное по мелочи.
Мега быстрая доставка. Буду высеивать в марте начале, чтобы к апрелю-маю уже был газон красивый, зеленый). Использую удобрение Флориум профи - чтобы семена принялись и быстрее пошли в рост. А если подсеиваю уже в теплое время года, то можно и без удобрений.

відповісти на відгук

Мне говорили, что красивый газон, "как в рекламе" можно только купить в рулонах. А Вы цены на него видели??? Поэтому решила довериться любимому магазину и рискнуть. И знаете, у меня все вышло Газон просто идеальный получился. Лучше, чем рулонный. И он устойчив к повреждениям!

відповісти на відгук

Чудова покупка. Хороша схожість, відмінний колір травостою. Зовнішній вигляд газону залежить від того, якими насінням трав він засіяний. Також йому потрібен правильний догляд: регулярний полив і стрижка, підрівнювання країв газону, внесення добрив, знищення мохів та бур'янів та ін.

відповісти на відгук

навесні посіяла газонну траву тіньовтривалу Florium profi . два великих дерева дають суцільну тінь , нічого не росло, але газонна трава виросла чудовою. Один раз підстрижена. Дуже задоволена, дякую.

відповісти на відгук

Семена понравились. Газон, хоть и не сразу, но получился густым и классным! Супер! Спасибо!

відповісти на відгук

Вперше замовили тут насіння газонної трави. Все отримали, всім задоволені. Прийде час - будемо засівати.

відповісти на відгук

Насіння трав: особливості використання. Доставка насіння трав поштою

Про що мріє власник заміської садиби? Про тінистому саду, розкішних квітниках і, безумовно, доглянутому газоні. Шовковисте трав'яне покриття стало вже звичним компонентом наших ділянок. Але перед тим як розбити газон, слід зрозуміти, для яких цілей він потрібний. З цього буде ясно, і яке насіння газонних трав купити. Так, можна придбати насіння:

1) для класичних (партерних) газонів. Вони дуже красиві, але і примхливі, вимагають постійного догляду, ретельної підготовки грунту. Спеціально підбирається і газонна трава насіння якої представлене звичайно в сумішах. У них входять багаторічні кущисті рослини: мятлик, райграс, костриця. Вони добре розростаються, перешкоджають росту бур'янів;

2) для декоративних газонів - відмінного місця відпочинку. Для їх облаштування також рекомендується особлива газонна трава ціна якої буде залежати від ряду критеріїв. Так, є насіння для глинистих і торф'яних грунтів, для затінених і сухих місць. Користуються популярністю і універсальні травосуміші;

3) для газонів спортивно-ігрових. На них теж повинна бути посаджена спеціальна газонна трава купити можна овсяницю очеретяну або райграс пасовищний, з пружними швидкозростаючими пагонами, і мятлик луговий, овсяницю червону, формують щільну дернину;

4) мавританські, або квітучі, газони. Травосуміші для них представлені злаковими багатолітниками і дикорослими квітами. Вони відмінно підійдуть для облаштування алей і яскравих колірних плям всередині зелених газонів.

Ми пропонуємо купити насіння овочів в Уркаїні за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Доставка газонної трави в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.