Ландшафтні мікси

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН ЛАНДШАФТНИХ МІКСІВ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Ландшафтні мікси

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Найкращий магазин! Уже кілька років я роблю покупки на цьому сайті, пробувала і на інших, але переконалася що "Флоріум" кращий! Завжди якісні матеріали, мікси, знижки та подарунки! Та й доставка на вищому рівні і дешевше завжди, а коли і зовсім безкоштовно! Кожен раз не можу втриматися, коли бачу скільки унікальних сортів пропонує магазин. Дуже рада, що знайшла вас! Бажаю процвітання і великого успіху!

відповісти на відгук

Ландшафтні мікси: догляд. Купити ландшафтні мікси в Україні

Ми раді представити вам широкий вибір декоративних рослин, використовуючи які, ви створите чудові ландшафтні мікси. Максимально природні квітники з м'якими лініями пейзажного стилю - це гармонія смаку і краси. Ми допоможемо розібратися з різноманітністю рослин для ландшафтного міксу, представлених у нас в каталозі з детальним описом і фото. Всі вони займають виняткове місце в композиції, і тому враховуйте:

  • висоту рослин (високорослі ландшафтні та низькорослі трав'янисті рослини);
  • період цвітіння;
  • декоративність рослин.

При оформленні клумб і міксбордерів використовують цибулини квітів для ландшафтного озеленення. Завдяки різноманітності форми і кольору, вони створюють неперевершений характер ранньою весною і розфарбовують зимовий і весняний сад яскравими квітами. Розмноження таких рослин відбувається в короткі терміни, при цьому нарощується зелена маса для квітів. Дивовижні кольору білих, жовтих і червоних відтінків часто зустрічаються протягом усього літа.

Ландшафтні мікси цибулинних частіше використовуються в масивних посадках. Такі неповторні поєднання підходять для газонів, так як вони невибагливі і не потребують постійного догляду.

Правильний підбір цибулинних рослин

Підбираючи цибулини квітів в ландшафті, дуже важливо не порушити закон поєднання відтінків. Кожна квітка несе емоції і свій настрій. Теплі кольори притягують увагу і виділяються на тлі інших. Цибулини квітів в ландшафтом дизайні гармоніюють із зеленим і білим відтінком, а щоб додати індивідуальну особливість контрасту можна з'єднати з теплими або холодними квітами. Використовуючи такі сорти рослин, слід уникати однотонних композицій. За рахунок короткого вегетаційного періоду, створіть гармонію на ділянці, висаджуючи групами по одному виду рослин, домагаючись максимальної природності. Посадка в грунт йде прямими рядами і правильними формами. Щоб досягти гармонії в ланшафному міксі, змішайте цибулини перед посадкою в грунт, головне при цьому - посадити там, де намічені ділянки.

Як купити квіткові цибулини в інтернет-магазині «Флоріум»

Шановні клієнти, наш багаторічний досвід роботи і численні відгуки забезпечать вас грамотним підбором рослин для вашого ландшафтного дизайну. Індивідуальний підхід до побажань клієнта. Ми пропонуємо вам купити дворічні та однорічні цибулинні квіти світових брендів в Україні у зручний для вас час і за загальнодоступною ціною. Доставку товару здійснюємо по місту Києву або поштою по всіх регіонах України. Ви можете оформити замовлення на сайті або по телефону на цибулини квітів оптом чи вроздріб.