Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Грандіозна акція: ПАРАД КВІТІВ У ГОЛЛАНДІЇ

Виграйте подорож до Кейкенкоф - всесвітньо відомого парку в Голландії, щоб своїми очима побачити дивовижне цвітіння тисяч тюльпанів, нарцисів, гіацинтів та інших весняних рослин. Також у Вас є можливість виграти грошові призи.

Інтернет-магазин Флоріум надає своїм клієнтам унікальну можливість виграти 2 путівки в парк Кейкенкоф (Голландія). Два щасливчики воістину зможуть насолодитися весною. Дивлячись на величезні площі квіткових килимків, вдихаючи їх божественний аромат, Ви відчуєте, як по Вашому тілу біжать мурашки, від емоцій. Квіткова виставка в Голландському парку Кейкенкоф - це не тільки місце насолоди, а й натхнення для квітникарів усього світу. Тут, на спеціальних стендах, Ви зможете дізнатися про особливості вирощування цибулинних квіткових культур, які використовуються при оформленні садової ділянки.

Призовий фонд:

- 2 путівки в парк Кейкенкоф, Голландія. Одна путівка включає в себе - транспорт (автобус) в обидві сторони на одну людину з Києва, вхід в парк, 2-3 ночі в готелі в Голландії, екскурсія в Амстердам, витрати на отримання візи.

- 10 сертифікатів на суму 500 гривень для купівлі рослин в Інтернет-магазині Флоріум.

Акція - Виграйте путівку до Голландії в парк квітів Кекенхоф

Як довго триватиме акція?

Акція «Парад квітів у Голландії» стартує 1 грудня 2015 і закінчується 1 квітня 2016 року.

Умови акції:

Для того, щоб взяти участь у розіграші путівок і призових сертифікатів, Ви повинні:

1. Оформити і отримати замовлення на суму 500 гривень і більше в період з 01.12.2015 по 01.04.2016. Кожні 500 гривень замовлення дають Вам додатковий шанс стати переможцем. Наприклад, якщо сума Вашого замовлення 1500 гривень, у Вас є 3 шанси виграти путівку до Голландії.

2. Поділитися записом про цю акцію на своїй сторінці в одній із соціальних мереж Facebook, Вконтакте, Twitter, Однокласники або Google+.

Посилання для репоста:

https://vk.com/florium?w=wall-10899963_10410%2Fall

https://www.facebook.com/Florium.ua/posts/1000803329978681

http://www.ok.ru/florium/topic/64698757876565

https://plus.google.com/+FloriumUa/posts/bofc8oLKbXw

https://twitter.com/FLORIUM_UKRAINE/status/671351451499806720

 

3. Учасники акції повинні бути віком від 18 років і мати закордонний паспорт.
 

Процес відбору переможців:

Переможці будуть визначені випадковим чином за допомогою сервісу random.org.

Переможці Акції отримають повідомлення про виграш по електронній пошті або в телефонному режимі протягом 3-х днів після розіграшу.

Переможець повинен прийняти Приз після отримання повідомлення протягом 3-х днів. Якщо переможець не прийме Приз в зазначений період, він позбудеться Призу без можливості його відновлення. Якщо переможець настійно відмовляється від Призу, то замість нього організаторами акції обирається інший переможець. Організатор Акції буде використовувати Ваші дані відповідно до чинного законодавства про захист даних.

Організатор конкурсу: Компанія Флоріум. Юридична адреса: ПП Флоріум, смт. Глибока, вул. Прорізна, 15, Чернівецька область, 60400.


Часті запитання:

Питання: Якщо я виграю путівку, але не зможу поїхати, чи зможе поеxать замість мене в Голландію мій родич чи друг?
Відповідь: Путівка не підлягає передачі третім особам.

Питання: Якщо я виграю путівку, але не зможу поїхати, чи зможу я поміняти її на грошовий еквівалент путівки?
Відповідь: Путівку можна поміняти на сертифікат в грошовому еквіваленті 7.500 грн, який можна використовувати для придбання рослин в Інтернет-магазині Флоріум в наступних сезонах.

Питання: Якщо я виграю сертифікат на суму 500 гривень, чи зможу я передати його моєму родичу або другу?
Відповідь: Сертифікат підлягає передачі родичам або друзям.