Постачальники цибулин з Голландії

-55%
Тюльпан Jockey Cap фото
код: 220424
3 шт в упаковці
2
23 83 грн. 52 95 грн.
Закінчується
Показати більше продуктів

Відгуки, Постачальники цибулин

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Замовляла в минулому році тюльпани і нарциси. Посадковий матеріал якісний від голландських постачальників якісний. Всі квіти як на зображеннях на сайті. Сама милувалася і радувала і дивувала гостей красою квітів. Спасибі сайту за приємний бонус: лілію поклали в подарунок, цвіте вже більше місяця. Зараз вже замовила посилочку на вересень, буду збільшувати кількість сортів.

відповісти на відгук

Ми пропонуємо нашим клієнтам високоякісні цибулини з Голландії від перевірених постачальників і за вигідною ціною. Швидка і зрозуміла можливість оформити замовлення і швидка доставка по всій Україні. Вже на наступний день після покупки ви зможете посадити цибулини та насолоджуватися ними у своєму саду, на терасі або балконі з ранньої весни до пізньої осені.

У нас максимально широкий асортимент квіткових цибулин кожен сезон. Найвідоміші голландські постачальники цибулин пропонують весняні квіти, такі як тюльпани, нарциси, лілії, мускарі, гіацинти та інші. Розгляньте для свого саду літні бульби, наприклад, жоржини, бегонії або гладіолуси.

Цибулини від компанії Florex порадують високоякісними тюльпанами та гіацинтами, нарциси компанії De Ree здивують різноманітністю сортів. Куркума від компанії Kebol переверне ваше уявлення про неї.

Ми можемо запевнити вас, що продукція для посадки буде доставлена ​​в максимально відповідний час. Єдине, що вам потрібно зробити, це посадити отримані цибулини з Голландії та насолоджуватися ними, коли вони зацвітуть.

Гарантія якості на цибулини з Голландії

Основний вид діяльності нашої компанії - це імпорт з Нідерландів посадкового матеріалу для декорування садів: квіткових цибулин, кореневищ декоративних рослин, живців і насіння. Пропонуємо відібраний, перевірений матеріал високої якості від виробників, з якими співпрацюємо протягом багатьох років. Товари зберігаються цілий рік в холодному приміщенні при контрольованій, необхідній температурі.

На якість пропонованого товару приділяється найбільша увага. Продукти проходять багатоступеневий контроль якості:

  • Перший етап - вибираються кращі постачальники цибулин. Завдяки багаторічному досвіду знаємо, які постачальники пропонують товари найвищої якості. Один і той же сорт в залежності від виробника і партії може істотно відрізнятися за якістю. Ми вибираємо тільки перевірені партії, без присутності поширених вірусів.
  • Другий етап - ретельна перевірка тієї чи іншої партії при отриманні в Нідерландах, де товар надходить в наші холодильні камери та чекає транспортування в Україну. У разі дефектів товар негайно піддається поверненню і замінюється на той, який відповідає вашим замовленням. Повторна перевірка відбувається при доставці в країну.
  • Третій етап - контроль упаковки цибулин з Голландії під конкретне замовлення. Ця багатоступенева система перевірки та відбору гарантує, що ви завжди отримуєте цибулини з Голландії найвищої якості у відмінному стані.

Ми намагаємося перевершити наші можливості, організовуючи великий сортовий асортимент, а наші постачальники цибулин відомі по всьому світу. Використовуючи освіту і практику, надаємо консультації та технології вирощування.