посадковий матеріал  декоративних рослин поштою
Close [x]
Подивитися весь каталог?
Додавання товар у кошик

Відгуки, Виноград

Залишіть відгук про цю категорію

Напишіть власний відгук про Виноград


Ви пишете відгук: Виноград

Рейтинг *
Псевдонім*
E-mail*
Відгук* Добавити фото
Прикріпленні фото
  * Обов'язкові поля


Саджанці винограду популярних і рідкісних сортів: величезний вибір, відмінна якість

Виноград або Vitis, як звучить його назва на латині, - світлолюбна рослина, батьківщиною якого є Передня Азія. Шляхом селекції та прищеплення були виведені численні сорти винограду, які ділять на універсальні, безнасінні, технічні і, звичайно ж, їстівні.

У продажу можна знайти саджанці винограду популярних сортів-популяцій, які оптимально пристосовані для вирощування на певній території. Також користуються попитом і сорти-гібриди, у яких значно підвищена стійкість до впливу шкідників, поліпшені смакові якості ягід. Традиційно виноград росте на сонячних гірських схилах, проте сьогодні можна купити виноград, який здатний рости і плодоносити навіть у північних районах.

Перш ніж купити саджанці винограду, потрібно звернути увагу на його якості. Так, певні сорти більше підходять для вирощування на певному типі грунту, деяким саджанцям потрібно більше сонячного світла, розрізняються і особливості догляду та обрізки.

Доставка саджанців винограду в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.