Гарантія якості усіх рослин

Florium.ua – це гарантія якості Ваших рослин, саме тому ми завжди прагнемо відповідати високим європейським стандартам. Вже більше 10 років ми ретельно працюємо над якістю наших рослин і являємось одним з перших інтернет-магазинів рослин в Україні, хто впровадив ретельний контроль якості. Ми хочемо, щоб наші клієнти були задоволені, і поверталися до нас знову і знову. Ми працюємо тільки із перевіреними голландськими постачальниками. Кожна наша рослина проходить чотирирівневий етап перевірки якості перед, тим як потрапити до Вас у руки. Вірогідність отримати неякісний товар мінімальний.

Як діє гарантія якості?

Наш товар – це живі рослини. На жаль, при транспортуванні поштовими службами до Вас, вони можуть в дорозі пошкодитися або підсохнути. Якщо, з тих чи інших причин, посадковий матеріал прийшов до Вас у незадовільному стані, у Вас є право на компенсацію. Тому не поспішайте розчаровуватися про витрачені кошти.

Ми повертаємо Вам гроші, якщо:

1) Якість отриманих цибулин, саджанців, розсади, насіння та рослин не відповідає стандартам якості (товар гнилий або неживий).

2) Рослина суттєво відрізняється від фотографії на сайті.

 3) Вам прийшло не те, що Ви замовляли (пересорт).

Обов’язкові умови повернення коштів:

1)  Переходьте за посиланням help.florium.ua або оберіть онлайн-чат на нашому сайті та напишіть свою скаргу.

У листі детально опишіть свою проблему та номер замовлення. В окремих випадках оператор може попросити Вас зробити фотографії неякісного товару (кореневища, цибулини, саджанця) як доказ, або інші докази.

2) Розгляд претензії може бути від 2 до 5-и робочих днів.

3) Коли Ваше рішення про компенсацію буде задовільне, то ми повертаємо гроші у вигляді знижки на наступне замовлення за допомогою нової системи бонусів "Флоріки" або у вигляді грошових коштів на вказані реквізити протягом 1-3 днів. 

Додаткові гарантії:

У разі, якщо Ваша рослина загинула, але Ви дотримались всіх правил посадки і догляду (укриття, підживлення, розпушування ґрунту), у Вас також є право на компенсацію протягом 3-х років (дана гарантія діє тільки на рослини певних сортів, час життя яких, при сприятливих умовах може тривати більше трьох років).

*На кімнатні рослини дана гарантія діє протягом 6 місяців.

УВАГА! Якщо у Вас є питання по правильній посадці рослин, будь ласка напишіть нам на е-мейл: info@florium.ua та пройдіть безкоштовну консультацію.

Будь ласка, враховуйте, що ми не несемо відповідальність за аномальні погодні явища в вашому регіоні (заморозки, град, дощі, посуха та інші несприятливі для росту рослин погодні умови).

У окремих випадках наша Служба підтримки може запросити додаткову інформацію для кращого розуміння ситуації, яка буде впливати на рішення про компенсацію.

У будь якому випадку, наша ціль – йти на зустріч усім нашим клієнтам, щоб Ви були задоволені якістю нашого обслуговування.