Європейська гарантія якості

Florium.ua – це 100% гарантія якості Ваших рослин, саме тому ми завжди прагнемо відповідати високим європейським стандартам. Вже більше 10 років ми ретельно працюємо над якістю наших рослин і являємось першим інтернет-магазином рослин в Україні, який є лідером по цьому показнику.  Ми хочемо, щоб наші клієнти були задоволені, і поверталися до нас знову і знову. Ми працюємо тільки із перевіреними голландськими постачальниками, більшість із яких мають статус «королівський постачальник». Кожна наша рослина проходить чотирирівневий етап перевірки якості перед, тим як потрапити до Вас у руки. Вірогідність отримати неякісний товар мінімальний.

Як діє 100% гарантія якості?

Наш товар – це живі рослини. На жаль, при транспортуванні поштовими службами до Вас, вони можуть в дорозі пошкодитися або підсохнути. Якщо, з тих чи інших причин, посадковий матеріал прийшов до Вас у незадовільному стані, у Вас є право на компенсацію. Тому не поспішайте розчаровуватися про витрачені кошти.

Ми повертаємо Вам гроші, якщо:

1) Якість отриманих цибулин, саджанців, розсади, насіння та рослин не відповідає стандартам якості (товар гнилий або неживий).

2) Квітка рослини відрізняється від фотографії на сайті або, у окремих випадках, відомих баз фото рослин.

 3) Вам прийшло не те, що Ви замовляли.

Обов’язкові умови повернення коштів:

1)  Надсилайте свою скаргу тільки на наш e-mail - info@florium.ua

У листі детально опишіть свою проблему та номер замовлення. В окремих випадках оператор може попросити Вас зробити фотографії неякісного товару (кореневища, цибулини, саджанця) як доказ, або інші докази.

2) Розгляд претензії може бути від 2 до 7-и робочих днів.

3) Коли Ваше рішення про компенсацію буде задовільне, то ми повертаємо гроші у вигляді знижки на наступне замовлення за допомогою нової системи бонусів "Флоріки" або у вигляді грошових коштів на вказані реквізити протягом 1-3 днів. 

Додаткові гарантії:

У разі, якщо Ваша рослина загинула, але Ви дотримались всіх правил посадки і догляду (укриття, підживлення, розпушування ґрунту), у Вас також є право на компенсацію протягом 3-х років (дана гарантія діє тільки на рослини певних сортів, час життя яких, при сприятливих умовах може тривати більше трьох років).

УВАГА! Якщо у Вас є питання по правильній посадці рослин, будь ласка напишіть нам на е-мейл: info@florium.ua та пройдіть безкоштовну консультацію.

Будь ласка, враховуйте, що ми не несемо відповідальність за аномальні погодні явища в вашому регіоні (заморозки, град, дощі, посуха та інші несприятливі для росту рослин погодні умови).

У окремих випадках наша Служба підтримки може запросити додаткову інформацію  для кращого розуміння ситуації, яка буде впливати на рішення про компенсацію.

У будь якому випадку, наша ціль – йти на зустріч усім нашим клієнтам, щоб Ви були задоволені якістю нашого обслуговування.


Законні умови повернення товару і грошових коштів.

Керуючись Законом України «Про захист прав споживачів» від 15.05.1991г. №1023-ХІІ, ми готові повернути Ваші гроші в разі:
- після отримання товару, якщо товар не підійшов Вам за кольором, розміром, фактурою і ін., І з дати його придбання не пройшло 14 днів.
- якщо Ви виявили заводський дефект товару, ми обов'язково обміняємо його на товар належної якості або повернемо Вам кошти.