посадковий матеріал  декоративних рослин поштою
Close [x]
Подивитися весь каталог?
Додавання товар у кошик

Відгуки, Кали

Всього відгуків: 3

4 Квітня 2015
спасибо за посилочку. дуже гарненькі саженці калл дуже задоволена якістю ваших товарів так як не перший раз замовляю у вас різні квіти

3 Квітня 2015
Спасибо, за клубни цветов, очень все понравилось: клубни все в хорошем состоянии, отлично упакованы(в индивидуальных пакетиках с опилочками). Всем советую. Ещё раз спасибо Вам большое!

31 Березеня 2015
Как то просмотрела, что у Флориума есть в продаже каллы и покупала каллы в других местах. В этом году купила клубни калл у Флориума и очень меня обрадовало качество полученных клубней, это лучший посадочный материал из того что я покупала (а покупала я много). Клубни крупненькие, а главное не пересушенные с хорошо видимыми живыми почками. Уже жду следующего сезона, надеюсь теперь пополнять свою коллекцию здесь.

Напишіть власний відгук про Кали


Ви пишете відгук: Кали

Рейтинг *
Псевдонім*
E-mail*
Відгук* Добавити фото
Прикріпленні фото
  * Обов'язкові поля


Кали: широкий асортимент и доступні ціни.  Купити цибулини кал в Україні

Мабуть, мало хто відмовиться від того, щоб купити кали і прикрасити цими благородними рослинами свій будинок. Ніжні білі або соковиті червоні, розкішні квіти виглядають просто чудово. Правда, деякі садівники не вирішуються набувати ці рослини через їх примхливість - в умовах холодного клімату квітка просто загине. Але така думка почасти помилково - калли відмінно адаптовані до нашого клімату. Тому можете сміливо купувати цибулини калли - рослина не вимагатиме зайвої турботи і певних умов.

Білокрильники (кали) вимагають належного підживлення і поливу, також в період з травня по червень вони «відпочивають». В осінній період в теплиці, де ростуть кали, необхідно виставити прохолодну температуру. Наш інтернет магазин квітів в Україні пропонує вибрати сорт і придбати кали - відомі трав'янисті рослини багаторічники. Батьківщиною цих квітів є Південна Африка. Названо кали на честь Ф. зантедескія - італійського ботаніка XIX століття.

Що стосується догляду, різні види цих благородних рослин вимагають і різного догляду. Так, білі калли довше цвітуть, вони вологолюбні, а під час спокою не скидають листя. А ось кольорові калли (червоні, рожеві) менш вимогливі до вологи (грунту і повітря), надають розсіяне світло і в період спокою повністю скидають листя.

Щоб купити квіти кали, ціна яких доступна кожному садівникові, і отримати безкоштовну консультацію щодо їх вирощування, оформіть заявку на сайті інтернет магазину Флоріум.

У нашому інтернет магазині ви можете вигідно купити рослини для саду. Більш того, ми пропонуємо тільки якісні цибулини кали, з яких, безсумнівно, зростуть прекрасні квіти.

Доставка калл в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.